VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY

Amsterdam je jako stvořené na krátké, víkendové návštěvy. Díky síti vodních kanálů a širokých plání v okolí s možností neustálého cestování na kole své hosty v létě nemučí úmorným horkem a v zimě nabízí nádhernou atmosféru útulných kaváren a barů. Individuální letecký zájezd do Amsterdamu: Zpáteční letenky Praha - Amsterdam, ubytování ve 3* hotelu v centru města, cestovní pojištění.

AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY
ZÁJEZD
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

Hlavním městem Nizozemska je Amsterdam, město a centrum obchodu ležící na řece Amstel. Město je propletené kanály, díky nimž si můžete udělat romantickou vyjížďku celým městem a zajímavé památky pozorovat z vodní hladiny. Amsterdam je velice kosmopolitní, což určuje výjimečnou atmosféru tohoto přístavního města.

Na území města či v jeho okolí se nacházejí dvě památky světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o amsterdamské kanály ze 17. století v historickém centru a obrannou linii Amsterdamu vybudovanou na přelomu 19. a 20. století okolo městské zástavby.

K nejstarším architektonickým památkám patří dva původem gotické farní kostely, a to Starý kostel Oude Kerk ze 14. století a Nový kostel Nieuwe Kerk, oba dnes slouží jako výstavní síně.
Daleko mladší - až z 19. století- jsou jezuitský kostel sv. Františka Xaverského a dodnes katolický farní kostel sv. Mikuláše s novobarokní kupolí.

Z veřejných staveb je nejstarší gotická obchodní Váha s věží, ze 14. století, která postupně přestavována sloužila různým účelům.

Historické centrum Amsterdamu je zastavěno převážně domy ze 16. až 17. století, které v Nizozemí nazývají Zlatým věkem. V této době byl vystavěn systém soustředných kanálů okolo středu starého města. Tři nejznámější kanály se nazývají Herengracht (kanál pánů), Kaizersgracht (kanál císařů) a Prinsengracht (kanál princů).

Eurovíkendy >> Amsterdam na 3 dny letecky

AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY

Od 9 980,- Kč

 • Přímý let z Prahy
 • 3* Hotel se snídaní
 • Příruční zavazadla
 • Komplexní cestovní pojištění
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

DESTINACE

Amsterdam, Nizozemí

DOPRAVA

Přímý let Praha - Amsterdam - Praha

NÁZEV HOTELU

Inntel Hotels Amsterdam Zaandam 4*

POPIS HOTELU

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v centru města Zaandam. Svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma a volný vstup do wellness centra s bazénem a fitness. Unikátní fasáda hotelu je vytvořena ze skoro 70 na sobě nalepených domů typických pro tuto oblast, zatímco každý pokoj má interiér inspirovaný bohatou místní historií a vyzdobený historickými fotografiemi typických holandských scenérií. K vybavení patří také pohodlná kožená křesla a TV s plochou obrazovkou.

CENA ZAHRNUJE

 • Přímou zpáteční letenku Praha - Amsterdam
 • Ubytování na 2 noci ve výše uvedeném hotelu se snídaní
 • Komplexní cestovní pojištění

CENA NEZAHRNUJE

 • Poplatek za odbavovaná zavazadla v letadle
 • Transfery
 • Stravu nad rámec nabídky

OBECNÉ PODMÍNKY

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků

AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY AMSTERDAM NA 3 DNY LETECKY
POPTÁVKA ZÁJEZDU
1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3. ODEŠLETE DOTAZ
 
Spolupracujeme s:
Řekli o nás:
Domluvte si schůzku
VIP služby pro každého
Kalendář zážitků
Dárkové poukazy

E-mail info@cestyzazazitky.cz
Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
Telefon +420 270 005 225
Mobil +420 739 481 111

 
 
© 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015