VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

ATLÉTICO MADRID

Jeden ze dvou madridských týmů a velký hráč na poli evropského fotbalu. Jeden z nejlepších týmů španělské Primera División sídlící na stadionu Estadio Vicente Calderón v Madridu stojí za návštěvu. 

 

Naše zájezdy za fotbalem zahrnují pouze autorizované vstupenky s garancí míst vedle sebe!

ATLÉTICO MADRID
ZÁJEZD
INFORMACE O CESTĚ
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

DESTINACE

Madrid, Španělsko

DOPRAVA

Přímý zpáteční let Praha - Madrid

VSTUPENKY

Tribuna za brankou
Místa v základní nabídce s garancí minimálně v párech

Podélná tribuna - 1./2. patro
MÍsta na podélné tribuně, které zaručují fantastický výhled
na celou hrací plochu. Volba pro opravdové fotbalové nadšence!

NÁZEV HOTELU

Aparthotel G3 Galeón

POPIS HOTELU

V roce 2011 kompletně renovovaný, moderně vybavený hotel na třídě Paseo de la Castellana se nachází jen 15 minut chůze od stadionu Santiago Barnabéu. Hotel patří mezi nejlépe hodnocené v Madridu a je velmi oblíbený pro svou dobrou polohu a příznivé ceny. Pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, satelitní TV, klimatizací a barem. Ubytování zajištěno ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní.

CENA ZAHRNUJE

 • Vstupenky na vybraný zápas Atlético Madrid
 • Prohlídku muzea a stadionu
 • Zpáteční letenku Praha - Madrid
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaní
 • Komplexní cestovní pojištění

CENA NEZAHRNUJE

 • Transfery
 • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku
 • Odbavovaná zavazadla v letadle

OBECNÉ PODMÍNKY

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Skupinová sleva při počtu 4 a více osob
 • Na přání je možné zajistit vstupenku 2. kategorie
 • Cena se nevztahuje na zápasy El Clássico
 • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek, poté již nic nebrání vaší cestě
 • Datum a čas utkání může být z důvodu účasti mužstev v (evropských) pohárech změněno, definitivně potvrzen je termín utkání cca 10 dní před výkopem

ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID

Madrid je hlavní a největší město Španělska, ležící ve středu země. Má přes 3 miliony obyvatel, je též hlavním městem stejnojmenné provincie, která je současně jedním ze 17 autonomních společenství Španělska. V madridské aglomeraci žije více než 6,5 miliónů obyvatel.


Nejkrásnější je určitě centrum města, pro které jsou typické široké třídy plné zeleně, najdete tu kruhová náměstí a mnoho historických staveb v renesančním stylu. Zapomenout nesmíme ale ani na sloh ryze moderní a svěží - nejenom mrakodrapy jsou jeho vizitkou.

 

Cestu Madridem začněte na Plaza de Cibeles, známým madridským náměstím s nádhernou zdobenou kašnou z 18. století, dále navštivte Palacio de Communicaciones a na západním okraji historického centra nevynechejte královský palác Palacio Real. Pokud budete chtít obdivovat interiér královského paláce, připravte se na množství sálů s nástropními freskami, zlaceným štukováním a těžkými křišťálovými lustry. Nejkrásnější jsou Trůnní sál, Gaspariniho sál a Porcelánový sál. Kolem paláce je řada parků, jako například Casa de Campo, Jardin de Sabatini nebo park atrakcí Parque de Atracciones. Mezi nejkrásnější náměstí Madridu patří Plaza Mayor, ovšem uchváceni budete i obdélníkovým náměstím s parčíkem a pomníkem Miguela de Cervantese, kterému se říká Plaza de Espaňa.

 

Klub Atlético Madrid je možná oproti mětskému soupeři Realu Madrid celkově méně známý, zato ale v posledních letech slaví velké úspěchy. Naposledy se tak stalo v roce 2014, když klub vyhrál jak španělskou La Liga, tak Evropskou ligu.


Domácím stadionem Atlético Madrid je Estadio Vicente Calderón, nacházejícím se v centru Madridu.

 

Atlético Madrid - Road to Lisbon

 

Mohlo by Vás zajímat...

Jsme cestovní kanceláří, která Vám zajistí zájezdy na evropské fotbalové ligy přesně podle Vašich představ. Naši klienti se s námi nejčastěji vydávají do Španělska, Anglie, Německa či Itálie. Ve Španělsku jsou nejpopulárnější zájezdy na fotbal do Barcelony a Madridu (FC Barcelona, Real Madrid CF, Atlético Madrid). Zápasy Premier League mohou klienti zhlédnout na stadionech londýnských klubů Chelsea FC, Arsenal FC, a dále v Manchesteru, kde kralují Manchester United a Manchester City. Mnoho našich klientů cestuje po vlastní ose především do Itálie (Juventus Turín, AC Milán, Inter Milán) a do Německa (Hertha Berlín, FC Bayern Mnichov, Borussia Dortmund). V těchto případech pro ně zařizujeme ubytování a vstupenky. Klientům zajišťujeme na stadionech výhradně autorizované vstupenky na ta nejlepší místa. Díky tomu je nenecháme nikdy stát předstadionem s permanentkou na cizí jméno. Celková cena zájezdu se obvykle odvíjí od kategorie vstupenek i ubytování a ve velké míře také od délky pobytu.

Nejčastější dotazy:
Jak od Vás získám nabídku?
Vypracovanou nabídku od nás obdrží každý klient, který projeví zájem o určitý zájezd. Stačí se podívat na naše webové stránky, vybrat si termín, vyplnit svůj kontakt a my se Vám během pár hodin ozveme.

Můžu si vybraný zájezd ještě upravit?
Samozřejmě. Pokud nám do poptávky uvedete telefon nebo e-mail, ozve se Vám TravelConsultant, který Vám doporučí nejlepší variantu a na základě Vašich přání a potřeb Váš zájezd upraví a připraví.

Je možné požadovat nabídku na míru?
Každá naše nabídka je individuální a sestavujeme ji podle přesných požadavků klienta. Velmi rádi Vám poradíme, který zápas navštívit, jaká kategorie vstupenky je pro Vás vhodná, kde bydlet a rádi Vám doporučíme jak dlouho se ve městě zdržet.

Když si objednám zájezd, co bude dál?
V případě objednání zájezdu obdržíte smlouvu o zájezdu, kde naleznete další pokyny. Zájezd pro Vás bude zajištěn a v nejbližší době od nás obdržíte informace k cestě, kde budou veškeré další potřebné detaily k Vašemu zájezdu. Zašleme Vám letenky, potvrzení hotelu atd.

Kdy dostanu lístky na vybraný zápas?
Lístky Vám zašleme na recepci Vašeho hotelu, kde bude uvedené Vaše jméno. V některých případech je možné Vám zaslat vstupenky také elektronicky.

Dokážete mi zařídit také cestovní pojištění?
Ano, běžně pro naše klienty zajišťujeme komplexní cestovní pojištění.

Je přítomný delegát v destinaci?
Pokud budete chtít, rádi Vám zajistíme průvodce, který Vám ukáže dané město. Službu delegáta však u nás potřebovat nebudete. Jak je uvedeno výše, veškeré potřebné doklady dostane s předstihem. Váš osobní TravelConsultant je Vám k dispozici nejen při tvorbě Vašeho zájezdu, ale také po dobu Vašeho zájezdu. Navíc nám můžete zavolat na hotline, která funguje 24 hodin denně.

Zajišťujete také autokarové zájezdy?
Ano, do některých destinací Vám velice rádi zařídíme dopravu autobusem.

Zájezdy na fotbal >> Atlético Madrid

ATLÉTICO MADRID

Od 11 290,- Kč

  Atletico Madrid – Sevilla 19. 03. 2017

  Atletico Madrid – Sociedad 05. 04. 2017

  Atletico Madrid – OSA 16. 04. 2017

  Atletico Madrid – Villa-real 26. 04. 2017

  Atletico Madrid – Eibar 07. 05. 2017

  Atletico Madrid – Bilabao 21. 05. 2017

   

  POPTÁVKA ZÁJEZDU
  1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ  *Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
  2. ODEŠLETE DOTAZ
  ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID ATLÉTICO MADRID
   
  Spolupracujeme s:
  Řekli o nás:
  Domluvte si schůzku
  VIP služby pro každého
  Kalendář zážitků
  Dárkové poukazy

  E-mail info@cestyzazazitky.cz
  Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
  Telefon +420 270 005 225
  Mobil +420 739 481 111

   
   
  © 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015