VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ

Luxusní, kosmopolitní, okázalá, dechberoucí. Poznejte to nejlepší z historické i moderní Dubaje, nechte si doporučit místní kuchyni a dopřejete si neuvěřitelný panoramatický výhled na celou fascinující arabskou metropoli z nejvyšší budovy světa.

DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ
ZÁJEZD
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

Dubaj je hlavní město stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech. Nachází se na pobřeží Perského zálivu. Téměř veškerý hospodářský, sociální, kulturní i politický život emirátu se odehrává v jeho hlavním městě, kde žije přibližně 2 miliony obyvatel. Leží na severním okraji emirátu. Dělí se na dvě části zátokou Dubai Creek. Město se rozvíjí především směrem na jih a do vnitrozemí. Nachází se zde největší obchodní centrum The Dubai Mall o rozloze 50 fotbalových hřišť a desítky mrakodrapů s nejvyšší stavbou světa - Burj Khalífa.

Exotika >> Dubaj - Metropole superlativů

DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ

  Objevte nejznámější i méně známá místa Dubaje – starou část s tradičními arabskými trhy s kořením a zlatem i moderní a zároveň luxusní dubajská shopping centra a mrakodrapy.
  Vystupte na Burj Khalifu, nejvyšší budovu světa, poobědvejte ve slavné „plachetnici“ Burj al-Arab, zalyžujte si v Mall of Emirates nebo okuste tradiční plavbu Dubajským zálivem na Dhow Cruise.

  LETECKÉ SPOJENÍ

  Přímé lety s Emirates, flydubai nebo SmartWings do Dubaje, 6h.

   

  UKÁZKA NAŠEHO PROGRAMU

  Exkluzivní prodloužený víkend s celodenní Dubai City Tour s českou průvodkyní

  To nejlepší z historické i moderní Dubaje, doporučení místní kuchyně a osobité vyprávění o celé této fascinující arabské metropoli.

   

  PŘÍKLAD UBYTOVÁNÍ

  Atlantis The Palm 5*

  Pětihvězdičkový hotel Atlantis stojí na vlastní 800metrové pláži na dubajské Palm Jumeirah a nabízí úchvatný výhled na Perský záliv. Svým hostům nabízí podvodní akvárium, možnost zaplavat si s delfíny a rozlehlý aquapark.
  Všechny pokoje jsou zařízeny v arabském stylu a mají velké postele a rozkládací sofa. Každý z nich má balkon s panoramatickým výhledem na město nebo na Perský záliv. Každý pokoj je vybaven satelitní TV s plochou obrazovkou.

  INSPIRACE NA ZÁŽITKY NA MÍRU

  Ferrari World Abu Dhabí - navštivte největší indoorový zábavní park na světě na ostrově Yas v Abu Dhabí.

  Desert Safari - zažijte adrenalinovou jízdu v off-roadech pouští, se zastávkou v dunách při západu slunce, povečeřte v záři ohňů v beduínské vesnici, kde se bude konat pravý arabský večer.

  East Coast Tour - vychutnejte si půldenní tour po krásách východního pobřeží Emirátů. Bohatá kultura, rybářské vesničky, místní trhy, pevnosti a tradiční mešity, to vše objevíte při této vyjížďce.

  Dovolenou rádi připravíme na míru vašim představám!

  DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ DUBAJ - METROPOLE SUPERLATIVŮ
  POPTÁVKA ZÁJEZDU
  1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ  *Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
  3. ODEŠLETE DOTAZ
   
  Spolupracujeme s:
  Řekli o nás:
  Domluvte si schůzku
  VIP služby pro každého
  Kalendář zážitků
  Dárkové poukazy

  E-mail info@cestyzazazitky.cz
  Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
  Telefon +420 270 005 225
  Mobil +420 739 481 111

   
   
  © 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015