VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

HERTHA BERLÍN

Návštěva jednoho z nejzajímavějších stadionů v celém Německu spojená s fotbalem a týmem Hertha BSC nemá chybu. Zažijte to i vy!

 

Naše zájezdy za fotbalem zahrnují vstupenky s garancí míst vedle sebe!

HERTHA BERLÍN
ZÁJEZD
INFORMACE O CESTĚ
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

DESTINACE

Berlín, Německo

DOPRAVA

Vlastní

NÁZEV HOTELU

Novum Winters Hotel Spiegelturm 4*

POPIS HOTELU

Čtyřhvězdičkový Winters Hotel Berlin im Spiegelturm má světlé pokoje s TV, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou. Winters Hotel provozuje restauraci s krásným výhledem na Berlín a nabídkou německých i mezinárodních jídel. K dispozici je také neplacené parkoviště.

CENA ZAHRNUJE

 • Vlastní vstupenku na podélné tribuně, sektor 29 na domácím stadionu

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní ve výše uvedeném hotelu
 • Komplexní cestovní pojištění

CENA NEZAHRNUJE

 • Dopravu do Berlína a zpět
 • Transfery
 • Prohlídku Olympijského stadionu
 • Stravu nad rámec nabídky

OBECNÉ PODMÍNKY

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Skupinová sleva při počtu 4 a více osob
 • Na přání je možné zajistit dopravu do Dortmundu a zpět
 • Veškeré vstupenky zajišťujeme do sektoru domácích, není-li domluveno jinak
 • Místa jsou garantována vedle sebe minimálně v párech,- není-li uvedeno jinak
 • Chcete-li si být jisti rozmístěním vstupenek, kontaktujte nás
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek, poté již nic nebrání vaší cestě
 • Datum a čas utkání může být z důvodu účasti mužstev v (evropských) pohárech změněno, definitivně potvrzen je termín utkání cca 10 dní před výkopem

HERTHA BERLÍN HERTHA BERLÍN HERTHA BERLÍN HERTHA BERLÍN HERTHA BERLÍN HERTHA BERLÍN

Berlín je hlavním městem Německa. Také je jednou ze spolkových zemí. Zároveň o něm můžeme hovořit jako o druhém největším městě v celé Evropské Unii. Mezi největší památky tohoto města se řadí Berlínská televizní věž, Spolkový sněm, Checkpoint Charlie, Berlínská zeď, Muzejní ostrov nebo Olympijský stadion.

 

Hertha BSC (celým názvem Hertha Berliner Sport-Club e.V.) je tradiční německý fotbalový klub sídlící v hlavním městě Německa, byl založen 25. července 1892 jako BFC Hertha 1892. Spojením s klubem Berliner Sport-Club obdržel svůj dosavadní název. Hřištěm klubu Hertha BSC je historický berlínský Olympijský stadion. K největším úspěchům celého mužstva patří dva mistrovské tituly v roce 1930 a 1931.


Berlínský olympijský stadion (Olympiastadion Berlin) byl postaven roku 1936, stavba byla zřízená pro Letní olympijské hry 1936 v Berlíně a za účelem prestiže tehdejšího nacistického režimu, který se chtěl světu prezentovat v tom nejlepším světle. Stadion je pod dohledem památkářů a dnes je také domovským stadionem fotbalového mužstva Bundesligy Hertha BSC Berlin a jeho kapacita je 74 400 diváků.

 

 

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat...

Jsme cestovní kanceláří, která Vám zajistí zájezdy na evropské fotbalové ligy přesně podle Vašich představ. Naši klienti se s námi nejčastěji vydávají do Španělska, Anglie, Německa či Itálie. Ve Španělsku jsou nejpopulárnější zájezdy na fotbal do Barcelony a Madridu (FC Barcelona, Real Madrid CF, Atlético Madrid). Zápasy Premier League mohou klienti zhlédnout na stadionech londýnských klubů Chelsea FC, Arsenal FC, a dále v Manchesteru, kde kralují Manchester United a Manchester City. Mnoho našich klientů cestuje po vlastní ose především do Itálie (Juventus Turín, AC Milán, Inter Milán) a do Německa (Hertha Berlín, FC Bayern Mnichov, Borussia Dortmund). V těchto případech pro ně zařizujeme ubytování a vstupenky. Klientům zajišťujeme na stadionech výhradně autorizované vstupenky na ta nejlepší místa. Díky tomu je nenecháme nikdy stát předstadionem s permanentkou na cizí jméno. Celková cena zájezdu se obvykle odvíjí od kategorie vstupenek i ubytování a ve velké míře také od délky pobytu.

Nejčastější dotazy:
Jak od Vás získám nabídku?
Vypracovanou nabídku od nás obdrží každý klient, který projeví zájem o určitý zájezd. Stačí se podívat na naše webové stránky, vybrat si termín, vyplnit svůj kontakt a my se Vám během pár hodin ozveme.

Můžu si vybraný zájezd ještě upravit?
Samozřejmě. Pokud nám do poptávky uvedete telefon nebo e-mail, ozve se Vám TravelConsultant, který Vám doporučí nejlepší variantu a na základě Vašich přání a potřeb Váš zájezd upraví a připraví.

Je možné požadovat nabídku na míru?
Každá naše nabídka je individuální a sestavujeme ji podle přesných požadavků klienta. Velmi rádi Vám poradíme, který zápas navštívit, jaká kategorie vstupenky je pro Vás vhodná, kde bydlet a rádi Vám doporučíme jak dlouho se ve městě zdržet.

Když si objednám zájezd, co bude dál?
V případě objednání zájezdu obdržíte smlouvu o zájezdu, kde naleznete další pokyny. Zájezd pro Vás bude zajištěn a v nejbližší době od nás obdržíte informace k cestě, kde budou veškeré další potřebné detaily k Vašemu zájezdu. Zašleme Vám letenky, potvrzení hotelu atd.

Kdy dostanu lístky na vybraný zápas?
Lístky Vám zašleme na recepci Vašeho hotelu, kde bude uvedené Vaše jméno. V některých případech je možné Vám zaslat vstupenky také elektronicky.

Dokážete mi zařídit také cestovní pojištění?
Ano, běžně pro naše klienty zajišťujeme komplexní cestovní pojištění.

Je přítomný delegát v destinaci?
Pokud budete chtít, rádi Vám zajistíme průvodce, který Vám ukáže dané město. Službu delegáta však u nás potřebovat nebudete. Jak je uvedeno výše, veškeré potřebné doklady dostane s předstihem. Váš osobní TravelConsultant je Vám k dispozici nejen při tvorbě Vašeho zájezdu, ale také po dobu Vašeho zájezdu. Navíc nám můžete zavolat na hotline, která funguje 24 hodin denně.

Zajišťujete také autokarové zájezdy?
Ano, do některých destinací Vám velice rádi zařídíme dopravu autobusem.

Zájezdy na fotbal >> Hertha Berlín

DATUM

ZÁPAS

TERMÍN ZÁJEZDU

CENA

06. 05. 2017 Hertha Berlín - RB LEIPZIG 06. 05. - 07. 05. 2017 Od 2 790,- Kč Poptat
20. 05. 2017 Hertha Berlín - LEVERKUSEN 20. 05. - 21. 05. 2017 Od 2 980,- Kč Poptat

ZÁJEZD OBSAHUJE

 • Podélná tribuna
 • 4* Hotel se snídaní
 • Komplexní cestovní pojištění
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
POPTÁVKA ZÁJEZDU
1. VYBERTE SI TERMÍN Z NABÍDKY VLEVO
2. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ
*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3. ODEŠLETE DOTAZ
 
Spolupracujeme s:
Řekli o nás:
Domluvte si schůzku
VIP služby pro každého
Kalendář zážitků
Dárkové poukazy

E-mail info@cestyzazazitky.cz
Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
Telefon +420 270 005 225
Mobil +420 739 481 111

 
 
© 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015