VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ

Jaké by to bylo království, kdyby nemělo svou operní scénu! Královská opera v londýnské Covent Garden patří mezi to nejlepší, co ve světě kultury existuje. Tamní program kombinuje moderní přístup s klasickým repertoárem. Sezona 2014/2015 představuje balety Labutí jezero, Popelka, Alenka v Řiši divů a operu Rigoletto nebo moderní operní drama Anna Nicole.

KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ
ZÁJEZD
INFORMACE O CESTĚ
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

DOPRAVA

Praha - Londýn Londýn - Praha

VSTUPENKY

1. kategorie na vybrané představení v Královské opeře Londýn

NÁZEV HOTELU

Hilton London Islington Hotel 3*

POPIS HOTELU

Příjemný hotel sítě Hilton je dobře situovaný v centrální části Londýna a patří mezi nejoblíbenější a nejlépe hodnocené hotely v celém městě. Hotel je vyhlášený pro své profesionální služby a přístup k hostům. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, plazmovou televizí a Wi-Fi.

CENA ZAHRNUJE

 • Vstupenku 1. kategorie na vybrané baletní představení v Královské opeře v Londýně
 • Zpáteční přímou letenku Praha - Londýn
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní na 2 noci v uvedeném hotelu
 • Komplexní cestovní pojištění

CENA NEZAHRNUJE

 • Transfery
 • Poplatek za odbavovaná zavazadla v letadle
 • Vstupenky na operní představení

OBECNÉ PODMÍNKY

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Na přání je možné zajistit vstupenku 2. nebo 3. kategorie
 • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru

KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ

Spojené království Velké Británie a Severního Irska (zkráceně Velká Británie) je ostrovní stát na severozápadě Evropy hraničící s Irskou republikou. Tvoří jej čtyři země: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Hlavou státu je královna Alžběta II., která je navíc hlavou třinácti států Commonwealthu, jako je Kanada, Austrálie nebo Nový Zéland. Velká Británie patří mezi nejdůležitější země světa. Hraje se zde kopaná, ragby, jezdí na koni a narodil se zde Shakespeare a Beatles. Za dominantní náboženství se považuje anglikánské. Velká Británie je stát s pátou největší ekonomikou na světě, s ohromně bohatou kulturou a podnebím, které ovlivňuje Atlantský oceán. Hlavní město Londýn řadí mezi nejoblíbenější místa světa.

 

Londýn je hlavní město Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Londýn má asi 8 milionů obyvatel. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout… nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví UNESCO - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého.

 

Královská opera v Londýně – The Royal Opera House je stavba, která se nachází v londýnském obvodu Covent Garden. Společně s Anglickou Národní Operou je ta Královská hlavní společností tohoto druhu v Londýně. Byla založena roku 1946, oficiálně jako Operní společnost v Covent Garden, a toto pojmenování jí vydrželo do roku 1968. Posléze byla opera rozšířena a přejmenována. Opera House je také domovem taneční společnosti, známé jako Královský balet (The Royal Ballet).

Opera, balet >> Královská opera v Londýně

KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ

Od 13 980,- Kč

 • Vstupenky 1. kategorie
 • Přímý let z Prahy
 • 4* Hotel se snídaní
 • Odbavená zavazadla
 • Komplexní cestovní pojištění
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
POPTÁVKA ZÁJEZDU
1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2. ODEŠLETE DOTAZ
KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ KRÁLOVSKÁ OPERA V LONDÝNĚ
 
Spolupracujeme s:
Řekli o nás:
Domluvte si schůzku
VIP služby pro každého
Kalendář zážitků
Dárkové poukazy

E-mail info@cestyzazazitky.cz
Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
Telefon +420 270 005 225
Mobil +420 739 481 111

 
 
© 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015