VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD

Město protkané vodními kanály, jehož kulturní program, luxusní restaurace a malebná zákoutí lákají k nezapomenutelnému prodlouženému víkendu, připomíná italské Benátky a slibuje magickou atmosféru. Eurovíkend v Petrohradu: ubytování na 2 noci ve 3* hotelu, zpáteční letenku Praha - Petrohrad, cestovní pojištění.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD
ZÁJEZD
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře.Petrohrad, založený roku 1703 carem Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu.

Dnes vyzařuje toto město se svými širokými bulváry, parky a pobřežními promenádami do světa stále ještě své otevřené, seversky zdrženlivé fluidum. Proslulé (a turisticky atraktivní) jsou petrohradské letní „bílé noci", kdy v důsledku nevelké vzdálenosti od polárního kruhu slunce sice zapadne za obzor, ale nenastane tma.
Katedrála svatého Izáka (Isakijevský chrám), kterou stavělo 440 tisíc dělníků po 40 let (1816 až 1858), je druhá nejvyšší na světě (po moskevské katedrále), vypíná se do výšky 100 metrů. Nabízí 14 000 míst pro návštěvníky a skvostný pohled na skutečnou symfonii z mramoru, drahokamů a polodrahokamů všech barev. Zlatá kupole je obložena 100 kg čistého zlata. Odtud se nabízí výhled na nejkrásnější místa historického jádra města, které bylo v roce 1990 prohlášeno za světové kulturní dědictví UNESCO.

Eurovíkendy >> Prodloužený víkend Petrohrad

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD

Od 8 760,- Kč

 • Přímý let z Prahy
 • 3* Hotel se snídaní
 • Odbavená zavazadla
 • Komplexní cestovní pojištění
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

DESTINACE

Rusko

DOPRAVA

Praha - Petrohrad Petrohrad - Praha

NÁZEV HOTELU

Nevsky Hotel Grand 3*

POPIS HOTELU

Obrovský ale přesto decentní hotel v centru Petrohradu zajišťuje jak snadnou dostupnost do města, tak komfortní služby - 116 pokojů s koupelnou a fénem, minibarem a sejfem, Wi-Fi ve společných prostorách.

CENA ZAHRNUJE

 • Přímou zpáteční letenku Praha - Petrohrad
 • Ubytování na 2 noci ve výše uvedeném hotelu se snídaní
 • Komplexní cestovní pojištění

CENA NEZAHRNUJE

 • Poplatek za odbavovaná zavazadla v letadle
 • Transfery
 • Stravu nad rámec nabídky
 • Ruské vízum (rádi zajistíme)

OBECNÉ PODMÍNKY

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD PRODLOUŽENÝ VÍKEND PETROHRAD
POPTÁVKA ZÁJEZDU
1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3. ODEŠLETE DOTAZ
 
Spolupracujeme s:
Řekli o nás:
Domluvte si schůzku
VIP služby pro každého
Kalendář zážitků
Dárkové poukazy

E-mail info@cestyzazazitky.cz
Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
Telefon +420 270 005 225
Mobil +420 739 481 111

 
 
© 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015