VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 


Zdeňka Š.,Praha:

Děkuji za zařízení lístků na fotbal Barcelona vs. Real Madrid, chlapi byli naprosto nadšení, místa měli úžasná, vstupenky na ně už čekaly na recepci, počasí jim vcelku přálo, prostě si celý pobyt náramně užili a prý příští rok ve stejnou dobu na stejné utkání chtějí jet znovu! 

 

Eva V., Ústí nad Labem:

Barcelona úžasná, vše jsem i s jazykovou bariérou zvládla, počasi jsme měli nádherné. Stadion krásný, na prohlídce jsme strávili nejméně 3 hodiny, a zápas byl úžasný, atmosféra neuvěřitelná, i mně, ačkoliv nejsem žádný extra fotbalový fanda a nerozumím tomu, tak mě to úplně pohltilo a pořádně jsme si i zakřičeli goooool.

 

Martin H., Praha:

Chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na zápas Manchesteru United a Chelsea. Celý zájezd proběhl bez jakýchkoliv potíží. Co bylo slíbeno, tak jsme i obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku. Děkuji mockrát i za pohotovost v jednání před samotným zájezdem, kdy se měnil termín zápasu, což s sebou obnášelo různé změny apod. Rád se opět ozvu, jakmile najdeme nějaký další zápas, na který bychom se rádi podívali.

 

Dagmar P., Praha:

Cesta do Verony opravdu proběhla skvěle, vše bylo v pořádku a operní představení v Aréně stálo skutečně za to, ba dokonce ještě za více. Všechny ostatní služby vyšly rovněž bez problémů a na skvělé úrovni, Vaše pokyny na cestu byly jasné a srozumitelné, stačilo se jimi řídit. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

 

Roman S., Chvalčov:

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Ve Ferrari parku ani na Burj Khalífu jsme nestáli frontu, organizace (na to že je to arabská země) perfektní.

  

Ing. Igor L., MBA, Kroměříž:

Mohu upřímně konstatovat, že to byly ty nejúžasnější dny, které jsme zažili. Chtěl bych touto cestou jak Vám, tak všem kdo se na cestě do New Yorku podíleli upřímně poděkovat. Vše bylo precizně zařízeno a všechno klaplo, tak jak jsme se dohodli. Dokonce i počasí :) Budu-li plánovat podobnou cestu, obrátím se na Vás. Opravdu nemohu najít jediné slabé místo a za to chci ještě jednou poděkovat.

 

Dana J., Bochov:

Cesta do Manchesteru proběhla v naprostém pořádku. Pánové byli unešeni, ubytování bylo taky na výbornou a zápas? Tak to byl jen vrchol zážitku, naprostá "bomba". Jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala právě vaší cestovní kancelář. Váš servis je na velmi vysoké úrovni. Přeji vám mnoho dalších spokojených klientů.

 

Branislav K., Bratislava:

Zážitok vynikajúci. Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico na vlastné oči, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick...... Akurát ako fanúškovia Realu sme boli smutní z výsledku, ale to je život a šport. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a teším na prípadné ďalšie zážitkové akcie pod vašou organizátorskou taktovkou.

 

Marie V., Praha: 

Děkuji za vydařený výlet do Vídně na operu La TraviataPodklady a informace k cestě byly naprosto v pořádku. Byli jsme spokojeni s poskytnutými službami, do Státní opery jsme z hotelu v pohodě došli pěšky. Lístky jsme v pořádku obdrželi a těšili se z krásného představení.

 

Miroslav S., Černošice:

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach. Jen se obávám, že to takhle dlouho nezůstane. Ještě jednou Vám za vše děkujeme.

 

Eva B., Louny:

Celý zájezd do La Scaly dopadl naprosto perfektně, nenapadá mě nic, čím byste mohli své služby vylepšit. Pokud se příště rozhodneme zase vyrazit na nějakou takovou podobnou akci, určitě budeme kontaktovat Vaši CK. Moc Vám za všechno děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

 

Michal N., Praha:

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! V Dubaji výborná poloha hotelu na metru a zároveň v dochozí vzdálenosti od Creeku. V Abu Dhabi nám vyšli vstříc a nabídli nám pokoj už při příjezdu do hotelu v půl 5 ráno. Navíc po Yas Islandu jezdí free shuttle bus, který stojí přímo před hotelem a staví na všech důležitých místech ostrova + v režii hotelu jezdí 2x denně free shuttle bus do města. Oba hotely mohu jen doporučit, personál vždy velmi ochotný a vstřícný! Na Bali a ostrůvku Gili Air nám pak taky vše klaplo.

 

Lucie P., Lázně Bohdaneč:

Chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování fotbalového utkání v Mnichově. Fotbal jsme si opravdu užili a byl to velký sportovní zážitek. Vaši cestovní kancelář a Váš osobní přístup mohu jen doporučit dalším zájemcům.

 

Romana Z., Louňovice:

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá! Nejvíc nás příjemně překvapila lokalita hotelu, kde hned za rohem byla "Rambla del Poblenou", taková menší příjemná varianta známější Rambly v centru, se spoustou kaváren a restaurací, která ústila u moře. Takže k moři cca 7min přes místní Ramblu. Přeji hezký den a spoustu spokojených klientů.

 

Petr M., Kryry:

Vše proběhlo na jedničku, nikde žádné komplikace, vše co bylo dojednáno bylo splněno a kolegové přijeli ne nadšeni, ale obrovsky nadšeni! Nemělo to nejmenší vadu na kráse.

 

Václav B., Praha:

Děkuji Vám za organizaci mého londýnského výletu. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací - cesta, ubytování i listky - vše bylo v pořádku. Zápas jsem si užil, jen mohl padnout nějaký ten gól do sítě Southamptonu:-)

 

Spolupracujeme s:
Řekli o nás:
Domluvte si schůzku
VIP služby pro každého
Kalendář zážitků
Dárkové poukazy

E-mail info@cestyzazazitky.cz
Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
Telefon +420 270 005 225
Mobil +420 739 481 111

 
 
© 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015