VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ

Máte rádi moderní věci? V tom případě je pro vás návštěva Jižní Koreje, země plné kontrastů, jako stvořená. Soul, jakožto velice moderní metropole, v sobě kombinuje nově vybudované mrakodrapy s tradičními paláci typickými pro tohoto asijského tygra.

SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ
ZÁJEZD
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

Soul je hlavní město Jižní Koreje a leží u severozápadní hranice s KLDR na řece Han. V Soulu žije něco přes 11 miliónů obyvatel. Úředním jazykem je Korejština. Jedna třetina obyvatel se hlásí ke křesťanství, čtvrtina k buddhismu a zbývající polovina nevyznává žádné náboženství. V roce 1988 pořádal Soul Olympijské hry a v roce 2002 mistrovství světa ve fotbale. Mezi největší turistická ládla v soulu určitě patří pět královských paláců: Deoksugung, Gyeongbokgung, Gyeonghuigung, Changdeokgung a Changgyeomggung. A také čtyři hystorické brány z nichž nejznámější je jižní brána Namdaenum poblíž stejnojmenné tržnice.Dnes žije v Jižní Koreji 50 miliónů obyvatel. Jižní Koreu obtéká Žluté moře a Japonské moře. Ke Koreji také patří přes 3000 ostrovů. Největší je ostrov Čedžu s nejvyšší horou Halla San, která měří 1950 metrů nad mořem. Celý poloostrov je převážně hornatý.

 

Exotika >> Soul a Jižní Korea - Místo s duší

SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ

  Poznejte Jižní Koreu, asijského tygra, kam se dostanete přímým letem. Hlavní město je typické svým kontrastem, kde se k nebi tyčí mnohapatrové výškové budovy vedle starých královských paláců a klášterů. Toto nejlidnatější město Jižní Koreje je centrem nejen kulturním, ale také vzdělávacím, politickým a hlavně ekonomickým.

   

  LETECKÉ SPOJENÍ

  Přímé lety s ČSA, 10 h, časový posun v létě +7h.

   

  UKÁZKA NAŠEHO PROGRAMU

  Unikátní zájezd za poznáním nejlidnatějšího města Jižní Koreje, které je zároveň moderní i tradiční. Šestidenní zájezd přináší poznání velkého množství chrámů krčících se ve stínu mrakodrapů, rušných bulvárů a rozlehlých meditačních zahrad. Z tradiční části navštívíte tradiční čajový rituál a z té  moderní Muzeum inovace firmy Samsung.

   

  INSPIRACE NA ZÁŽITKY NA MÍRU

  Demilitarizované pásmo – země nikoho - návštěva 2 kilometry široké demilitarizační zóny je unikátním zážitkem, který jinde nezažijete.

  Nanta Theatre - celosvětově proslulá divoká hudební cooking show, používající kuchyňské náčiní k vyprodukování líbivých zvuků.

  Korea House - korejské divadlo uvádí představení tradičních korejských tanců v typicky asijských prostorách.

  Namdemun sidžang - trh při Velké jižní bráně je nejstarším a zároveň také největším v celém Soulu. Ohromující atmosféra pravého korejského tržiště, kde je ke koupi vše od čerstvých ryb, oblečení až po spotřebiče a suvenýry. 


  Dovolenou rádi připravíme na míru vašim představám!

   

   

   

   

  SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ SOUL A JIŽNÍ KOREA - MÍSTO S DUŠÍ
  POPTÁVKA ZÁJEZDU
  1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ  *Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
  3. ODEŠLETE DOTAZ
   
  Spolupracujeme s:
  Řekli o nás:
  Domluvte si schůzku
  VIP služby pro každého
  Kalendář zážitků
  Dárkové poukazy

  E-mail info@cestyzazazitky.cz
  Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
  Telefon +420 270 005 225
  Mobil +420 739 481 111

   
   
  © 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015