VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017

Už jste viděli všechna představení v Národním? Je na čase navštívit Státní operní dům ve Vídni! Jedno z nejkrásnějších divadel v Evropě patří se svou atmosférou a klasickým repertoárem představujícím v letošní sezoně Mozarta, Verdiho nebo Strausse mezi to nejlepší, co můžete zažít.

STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017

Jedno z nejkrásnějších evropských měst - Vídeň - vzniklo na místě římského vojenského tábora Vindobona. Postupně se stala sídlem habsburské monarchie a nyní je moderní rakouskou metropolí. Vídeň je plná historie a tradice. V předvánočním období zde můžete navštívit vyhlášené Vídeňské vánoční trhy a po celý rok řadu dalších zajímavostí, historických a kulturních památek, před Velikonoci pak Velikonoční trhy.

Vídeňské památky patří k těm nejvyhledávanějším na světě. K vidění jsou zde takové skvosty jako Schönbrunn, císařské sídlo a slavný zámek Belvedere. Vídeň je také proslulá svými galeriemi výtvarného umění (např. Gustav Klimt, Oskar Kokoschka...) a muzei (Albertina – muzeum umění a světoznámá výstavní galerie (viz přehled současných a plánovaných výstav).

Dále zde můžete navštívit Stephansdom, tedy Katedrálu svatého Štěpána, což je dominanta centra města, Hofburg – oficiální sídlo habsburské monarchie nebo expozici Mozarthaus věnovanou geniálnímu hudebnímu skladateli. Milovníci umění sem pak jezdí zejména za Kunsthistorisches Museum. Třešničkou na dortu je kulturní centrum Präter (Prater, Prátr) - nejslavnější rakouský zábavní park s obřím ruským kolem (Riesenrad), z něhož je výhled na celé město.

Viden shutterstock 41239858

Při návštěvě Vídně nesmíte samozřejmě vynechat ani zdejší operu. Žádná jiná opera na světě se nemůže pochlubit tak bohatou historií – na tomto místě působila tak slavná jména jako např. Richard Strauss, Igor Strawinsky či Wolfgang Amadeus Mozart. Fenomenální Mozart měl jako rodilý Rakušan k Vídni vřelý vztah. Právě on operu otevíral roku 1868 svým Donem Giovannim.

Opera ve Vídni je díky své minulosti ve světě klasické hudby jednou z nejznámějších a nejvyhledávanějších scén na světě. Málokteré město se vedle Vídně může pochlubit takovým zástupem skladatelů a umělců, kteří se stali světoznámými právě díky opernímu domu, pro který tvořili. Návštěva  Státní opery ve Vídni je dodnes velice prestižní záležitostí a každoročně pořádaný Bál ve Vídeňské opeře je největší společenskou událostí v Rakousku, na níž se sejdou všechny domácí, ale i světové celebrity.

Dovolená na míru s VIVEA >> Státní opera ve Vídni - Figarova svatba 8. - 10. 9. 2017

STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017

9 680,- Kč

 • Vstupenky 1. kategorie
 • Vlastní doprava
 • 4* Hotel se snídaní
 • Komplexní cestovní pojištění
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

DESTINACE

Vídeň, Rakousko

VSTUPENKY

Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení

NÁZEV HOTELU

Erzherzog Rainer Hotel 4*

POPIS HOTELU

Příjemný čtyřhvězdičkový hotel se nachází v historické části Vídně, od samotného operního domu je vzdálen pár kroků. Wi-Fi k dispozici v celém hotelu.

CENA ZAHRNUJE

Vstupenku nejlepší dostupné kategorie na vybrané představení ve Státní opeře ve Vídni

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní na 2 noci v uvedeném hotelu
 • Komplexní cestovní pojištění

CENA NEZAHRNUJE

 • Dopravu do Vídně a transfery
  • Stravu nad rámec nabídky

OBECNÉ PODMÍNKY

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
  • Na přání je možné zajistit vstupenku 2. nebo 3. kategorie
  • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
  • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků
  • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru

STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017 STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017 STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017 STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017 STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017 STÁTNÍ OPERA VE VÍDNI - FIGAROVA SVATBA 8. - 10. 9. 2017
POPTÁVKA ZÁJEZDU
1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3. ODEŠLETE DOTAZ
 
Spolupracujeme s:
Řekli o nás:
Domluvte si schůzku
VIP služby pro každého
Kalendář zážitků
Dárkové poukazy

E-mail info@cestyzazazitky.cz
Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
Telefon +420 270 005 225
Mobil +420 739 481 111

 
 
© 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015