VIVEA CK svetlemodra              Cesty za zážitky, dovolená na míru, zážitek pro každého

Phone739 481 111  E-mailinfo@vivea.cz         O nás      Kontakty

 

ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE

Valencie je nová Paříž. Valencie, to je nezapomenutelný víkend ve Středozemí, romantická dovolená pro dva, moderní umění, klasická kuchyně a španělský temperament... Zájezd do Valencie: zpáteční letenky Praha - Valencie, ubytování v 4* hotelu v centru Valencie, komplexní cestovní pojištění.

ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE
ZÁJEZD
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
DESTINACE

Valencie (španělsky Valencia) je třetím největším městem ve Španělsku. Je hlavním městem stejnojmenné provincie a má přibližně 1 600 000 obyvatel (včetně přilehlé aglomerace). Toto okouzlující město má za sebou dalekosáhlou historii, leží na pobřeží Costa del Azahar asi 4 hodiny cesty od Barcelony a 3 hodiny východním směrem od Madridu. Pro Valencii je typické středomořské klima, které vystihují horká, suchá léta a mírné zimy. Město leží na řece Turia a má přibližně 1 milion obyvatel. 
Střed Valencie leží v záhybu dnes již vyschlého ramene řeky Turia, necelých pět kilometrů západně od Středozemního moře. V místech ramene řeky (přes které vedou mosty) je dnes park, částečně omezeně zástavba. Střed města se nachází v okolí valencijské katedrály, stavby ze 13. století. 
Na světové kulturní scéně Valencii proslavilo několik významných, pravidelně pořádaných událostí, mnoho originálních architektonických počinů a také tradiční místní kuchyně. Každý rok v březnu se ve Valencii koná známý Fallas festival. Nejvýraznějším architektonickým projektem Valencie je rozsáhlé dílo architekta Santiaga Calatrava nazvané Město umění a vědy.

Eurovíkendy >> Čtyřdenní zájezd do Valencie

ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE

Od 11 580,- Kč

  DESTINACE

  Valencie

  DOPRAVA

  Praha - Valencie Valencie - Praha

  NÁZEV HOTELU

  Meliá Plaza Hotel 4*

  POPIS HOTELU

  Jeden z nejlépe hodnocených a nejvyhledávanějších hotelů ve Valencii. Romantický, tradičně zařízený hotel se nachází v historickém centru Valencie, jen nedaleko od slavné arény Plaza del Toros a Valencijské katedrály. Přímo v hotelu najdete tradiční španělskou restauraci doporučenou Michelinským průvodcem.

  CENA ZAHRNUJE

  • Přímou zpáteční letenku Praha - Valencie
  • Ubytování na 3 noci ve výše uvedeném hotelu se snídaní
  • Komplexní cestovní pojištění

  CENA NEZAHRNUJE

  • Poplatek za odbavovaná zavazadla v letadle
  • Transfery
  • Stravu nad rámec nabídky

  OBECNÉ PODMÍNKY

  • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
  • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
  • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků

  ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE ČTYŘDENNÍ ZÁJEZD DO VALENCIE
  POPTÁVKA ZÁJEZDU
  1. VYPLŇTE JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ  *Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
  3. ODEŠLETE DOTAZ
   
  Spolupracujeme s:
  Řekli o nás:
  Domluvte si schůzku
  VIP služby pro každého
  Kalendář zážitků
  Dárkové poukazy

  E-mail info@cestyzazazitky.cz
  Adresa U Hadovky 564/3, Praha 6
  Telefon +420 270 005 225
  Mobil +420 739 481 111

   
   
  © 2009 VIVEA s.r.o., cestovní kancelář, Chvalkovická 2359/54, Praha 9, 193 00 IČO: 019 34 015, DIČ: CZ01934015