Itálie - Cesty za zážitky

Itálie

Itálie je plná bohatství. Svými přírodními krásami, vynikající gastronomií, významným uměním a stylem je Itálie destinací, kam se budete rádi vracet. Itálie nabízí velkolepá města, starobylé ruiny, jedinečná muzea, hory, jez...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

Zájezdy

Itálie je plná bohatství. Svými přírodními krásami, vynikající gastronomií, významným uměním a stylem je Itálie destinací, kam se budete rádi vracet. Itálie nabízí velkolepá města, starobylé ruiny, jedinečná muzea, hory, pláže a jezera. Není tedy divu, že Itálie patří mezi TOP 5 destinací pro letní dovolenou.

Zažijte s námi skvělou letní dovolenou v Itálii. Milovníkům pláží a moře doporučujeme ostrovy Sicílii a Sardinii, ale i menší ostrovy jako Pantellaria, Capri nebo Ischii. Těžko vyjmenovat všechny krásná italská pobřeží, ale rozhodně za návštěvu stojí pobřeží Salenta, Ligurie nebo Riviera del Conero.

Letní dovolenou v Itálii nemusíte trávit pouze na mořských plážích, ale odpočinkovou dovolenou si užijete také u pobřeží italských jezer. Zažijte jedinečnou elegantní krásu od jezera Como až po jezero Lago di Garda.

Dovolená v Itálii čeká právě na Vás. Užijte si jedinečnou letní dovolenou, odpočinek na plážích, nadstandardní hotelové služby, pochutnejte si na vynikající italské gastronomii a čerstvých mořských plodech a obdivujte krásy smaragdově modrého moře nebo italských jezer.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME