Keňa - Cesty za zážitky

Keňa

Keňa je východoafrická země, známá svou bohatou biodiverzitou, dramatickými krajinami a živou kulturou. Hlavním městem je Nairobi, moderní metropole obklopená savanami a národními parky.

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

Zájezdy

Keňa je východoafrická země, známá svou bohatou biodiverzitou, dramatickými krajinami a živou kulturou. Hlavním městem je Nairobi, moderní metropole obklopená savanami a národními parky


Keňa je domovem legendárního safari, kde lze vidět "velkou pětku" afrického zvířecího království - slony, nosorožce, lvy, leopardy a buvoli. Ale Keňa nenabízí jen divokou přírodu. Je to země bohatá na kulturu a historii, s mnoha starobylými archeologickými nalezišti a tradičními etnickými skupinami, jako jsou Maasai a Kikuyu. Města, jako je Nairobi, pak nabízejí pulzující atmosféru plnou moderních atrakcí, od uměleckých galerií až po tradiční trhy.


Pro milovníky dobrodružství jsou tu možnosti treků po horách, včetně slavného Mount Kenya, a adrenalinové sporty, jako je rafting na řece Tana. Keňa také láká milovníky pláží, kteří mohou relaxovat na bílých písečných plážích u Indického oceánu.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME