Mauricius - Cesty za zážitky

Mauricius

Užijte si dovolenou v pravém ráji na zemi. Rajský ostrov v kontrastu zelených polí vzrostlé cukrové třtiny, bílých písečných pláží a azurově modrého Indického oceánu dělá Mauricius tím pravým pozemským rájem. Již spisovate...

Užijte si dovolenou v pravém ráji na zemi. Rajský ostrov v kontrastu zelených polí vzrostlé cukrové třtiny, bílých písečných pláží a azurově modrého Indického oceánu dělá Mauricius tím pravým pozemským rájem. Již spisovatel Mark Twain řekl, že „Bůh nejdříve stvořil Mauricius a poté podle něj ráj“ a popravdě, nelze než souhlasit. 

Mauricius je právem pokládán za perlu Indického oceánu. Svými krásnými bílými písčitými plážemi a tyrkysově zbarvenému moři v kontrastu se zelenými horami, láká návštěvníky z celého světa.

Každý, kdo Mauricius navštíví, okamžitě propadne jeho kouzlu. Chamarel, oblast ve které se nachází unikátní vodopád, lávový úkaz Sedm barev nebo destilérie rumu La Rhumerie de Chamarel. Botanická zahrada Pamplemousse, hlavní město Port Louise nebo hora Le Morne, to jsou místa, které jistě stojí během pobytu na Mauriciu navštívit. Ochutnejte pravou kreolskou kuchyni, nespočet druhů a příchutí proslulého mauricijského rumu. 

Vyberte si hotel na nejkrásnějších plážích ostrova, pláž Flic en Flac, Tamarin, Le Morne, Mont Choisy, Grand Baie nebo Trou aus Biches. Mauricius je ideálním místem pro milovníky golfu. Nabízí několik 18 jamkových i 9 jamkových hřišť. Všechna hřiště nabízejí nezapomenutelné zážitky ze hry. Mezi vyhlášené hřiště patří Belle Mare Plage Course, Heritage Golf Club nebo The Anahita Golf Course.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME