Mauricius - Cesty za zážitky

Mauricius

Ostrov Mauricius je jednou z nejoblíbenějších exotických destinací na světě. A není se čemu divit. Každý, kdo jednou Mauricius navštíví, okamžitě propadne jeho kouzlu. Představte si zelená pole cukrové třtiny, bílé písečné p...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

Zájezdy

Ostrov Mauricius je jednou z nejoblíbenějších exotických destinací na světě. A není se čemu divit. Každý, kdo jednou Mauricius navštíví, okamžitě propadne jeho kouzlu. Představte si zelená pole cukrové třtiny, bílé písečné pláže a azurově modrý Indický oceán. Právě tento kontrast dělá z Mauricia dokonalý exotický klenot.

Tento tropický ráj nabízí nespočet zážitků od přírodní rezervace Casela, kde se můžete procházet se lvy, prohánět se na čtyřkolkách mezi volně pobíhajícími zvířaty, návštěvy jedinečné lávové země zvané Chamarell až po ochutnávky vyhlášených mauricijských rumů. 

Pro aktivnější z Vás doporučujeme trekking za neskutečnými výhledy z hory Le Morne, šnorchlování, potápění a další řadu nezapomenutelných vodních zážitků, jakým je například chůze po dně oceánu. To vše a mnohem více najdete právě zde. Samozřejmě i odpočívat se musí. K tomu výtečně poslouží jedny z nejkrásnějších pláží světa. 

Díky teplému počasí, nedotčeným plážím, velkolepým západům slunce a široké škále aktivit patří Mauricius právem mezi TOP 10 nejromantičtějších exotických destinací světa. Je to perfektní místo pro líbánky, snovou svatbu, ale také ideální destinace pro rodinnou dovolenou.DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME