Davos - Cesty za zážitky

Davos - Cesty za zážitky

Davos

Davos "Nejslavnější lyžařské město a pět lyžařských oblastí v jednom skipasu"


Davos je jedno z nejznámějších lyžařských středisek ve Švýcarsku. Není to jen horské středisko, ale je to skutečné město, které je obklopeno senzačním lyžařským terénem. K Davosu patří i oblast Kloster (Davos Kloster). Díky tomuto spojení můžete v rámci jednoho skipasu využít až 5 lyžařských míst. Jakobshorn, Rinerhorn, Pischa a Parsenn jsou přístupné z Davosu a Madrisa dostupná z Kloster. Každý z uvedených areálů je lyžařskou osobností. 


Parsenn je nejrozlehlejší lyžařský areál a jeho sjezdovky a lanovky zasahují až do Kloster. Nabízí lyžování od červených po dlouhé výletní turistické sjezdovky. 


Jakobshorn je středisko se sportovním charakterem, lyžuje se na jednom jediném kopci a zpřístupňuje převážné sportovní a carvingové sjezdovky. 


Rinerhorn, oáza horského klidu, menší středisko, které nabízí pouze pomy, nejsou zde sedačkové lanovky. Sjezdovky jsou pohodové, vhodné pro rodiny s dětmi, nejen proto, že se zde nachází také dlouhá sáňkařská dráha.


Pischa, ráj freeriderů a to nejen pro zkušené milovníky neupravených sjezdovek, ale také vhodný areál pro freeriderové začátečníky. Bezepečné, přehledné a hlavně rozlehlé .......


Madrisa, velká část areálu vede v oblasti lesa, nabízí obecně klidné lyžování mezi nemnoho dalšími lyžaři. 


Davos je jedním ze dvou nejslavnějších středisek Švýcarska pro běžecké lyžování. Nabízí stovky upravených lyžařských stop, vedoucí skrze město a kolem jeho jezer. Pokud jste milovníci běžkařského lyžování a zároveň i lyžování sjezdového, Davos je pro Vás tím pravým místem pro perfektní lyžařskou dovolenou !!!

Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

ŠvýcarskoUbytování se snídaníVlastní dopravaUbytování na 3 nociSkipas v ceně

Doporučený hotel

Hotel National

Hotel National Superior je centrálně umístěný v klidné lokalitě horského střediska Davos. Hotel je vzdálený cca 3 minuty od přímého centra Davosu, k lanovce Jakobshorn nebo vlakovému nádraží. 


Hotel disponuje recepcí, sluneční terasou v pátem patře s úžasným výhledem na Davos, menší SPA centrum s několika druhů saun a vířivkou, WIFI. 


Hotel nabízí pokoje až pro 7 osob, které jsou vhodné pro velkou rodinu nebo skupinu přátel. Zrekonstruované moderní pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, fénem na vlasy, trezorem a WIFI.  

Cena zahrnuje
  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3 noci se snídaní
  • 2 denní skipas
  • Komplexní cestovní pojištění
  • Zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje
  • Dopravu
  • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku

Obecné podmínky

  • Cena platná pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
  • Máte zájem o pobyt ve švýcarském středisku Davos?

       Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme dovolenou na míru.

Švýcarsko

POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference