FC Bayern Mnichov - Cesty za zážitky

FC Bayern Mnichov - Cesty za zážitky

Cesty za zážitky Vám přináší cestovní kancelář Vivea

FC Bayern Mnichov

Mnichov je hlavní město Bavorska, které leží v podhůří Alp na řece Isar, a se 1,3 miliony obyvatel jde o třetí největší město v Německu. Mezi německými velkoměsty jde o město s největší hustotou osídlení.

FC Bayern Mnichov [FC Bayern München] je německý (bavorský) fotbalový klub hrající německou Bundesligu. V Bavorsku má rivalitu s kluby TSV 1860 München a 1. FC Norimberk, v rámci Německa pak v poslední době s týmem Borussia Dortmund.


Allianz Arena je fotbalový stadion na severu Mnichova. Otevřen byl v dubnu 2005. Byl to jeden ze stadiónů, kde se konalo mistrovství světa v roce 2006. Konkrétně například úvodní zápas a jedno semifinále. Stadion má kapacitu pro 66 000 diváků, jimž je na ploše 6 500 m² poskytnut kompletní fanouškovský servis – 106 lóží s 1 374 místy k sezení, 3 školky, 2 obchody pro fanoušky a mnohé restaurace. Stadion se chlubí také největším evropským parkovištěm pro 10 500 aut na 4 patrech a pro 350 autobusů.Termíny Hotely Informace Fotogalerie Destinace

Informace

Mnichov, NěmeckoAutorizované vstupenkyKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKSnídaněVlastní doprava

Vstupenky

 • 3. Kategorie - tribuna za brankou. Fantastická místa s perfektním výhledem na hrací plochu v Allianz Areně. Až čtyři místa vedle sebe.

Doporučený hotel

Rilano 24/7

Tento 3 hvězdičkový hotel se nachází v mnichovské čtvrti Schwabing, odkud dojedete přímým spojem metra na náměstí Marienplatz a ke stadionu Allianz Arena. 

Nabízí mezinárodní restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Pokoje v Rilano 24/7 Hotelu München jsou vybavené TV a mají koupelnu s připravenými toaletními potřebami.

Vitello Grill & Seafood Restaurant nabízí výběr grilovaných mas, plody moře, těstoviny a další pokrmy mezinárodní kuchyně a podávají se zde také snídaně. Mamma Minuti Pasta Bar servíruje těstoviny a v kavárně Coffee Fellows si můžete vychutnat kávu.

Mrakodrapy Highlight Towers a sídlo společnosti Fujitsu jsou vzdálené 1 km. Pěšky za 10 minut dojdete na stanici metra Alte Heide.

Cena zahrnuje

 • Vstupenku na utkání Bayern Mnichov na stadionu Allianz Arena
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní 
 • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

 • Dopravu do Mnichova a zpět
 • Transfery
 • Prohlídku stadionu Allianz Arena
 • Stravu nad rámec nabídky

Obecné podmínky

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Veškeré vstupenky zajišťujeme do sektoru domácích, není-li domluveno jinak
 • Místa jsou garantována vedle sebe minimálně v párech, není-li uvedeno jinak
 • Chcete-li si být jisti rozmístěním vstupenek, kontaktujte nás
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek, poté již nic nebrání vaší cestě
 • Datum a čas utkání německé Bundesligy je pevně stanoven cca 6 týdnů před plánovaným termínem. 
 • Na přání zajistíme dopravu do Mnichova

Mnichov, Německo

bm_stadium.jpg
snímekobrazovky2017-09-06v 23.26.05.png
POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Jitka T.

Byli jsme na úrovni branky, a zrovna na správné straně, když padaly góly.

Branislav K.

Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick.

Eva V.

Barcelona úžasná!! Stadion krásný, na prohlídce jsme strávili nejméně 3 hodiny a zápas byl úžasný, atmosféra neuvěřitelná, i mně, ačkoliv nejsem žádný extra fotbalový fanda a nerozumím tomu, tak mě to úplně pohltilo a pořádně jsme si i zakřičeli goooool.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Zdeňka Š.

Děkuji za zařízení lístků na fotbal Barcelona vs. Real Madrid, chlapi byli naprosto nadšení, místa měli úžasná, vstupenky na ně už čekaly na recepci, prostě si celý pobyt náramně užili a prý příští rok ve stejnou dobu na stejné utkání chtějí jet znovu!

Martin H.

Chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na zápas Manchesteru United a Chelsea. Celý zájezd proběhl bez jakýchkoliv potíží. Rád se opět ozvu, jakmile najdeme nějaký další zápas, na který bychom se rádi podívali.

Dana J.

Cesta do Manchesteru proběhla v naprostém pořádku. Pánové byli unešeni, ubytování bylo taky na výbornou a zápas? Tak to byl jen vrchol zážitku, naprostá ""bomba"". Jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala právě vaší cestovní kancelář. Váš servis je na velmi vysoké úrovni. 

Branislav K.

Zážitok vynikajúci. Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico na vlastné oči, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick...... Akurát ako fanúškovia Realu sme boli smutní z výsledku, ale to je život a šport. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a teším na prípadné ďalšie zážitkové akcie pod vašou organizátorskou taktovkou.

Lucie P.

Chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování fotbalového utkání v Mnichově. Fotbal jsme si opravdu užili a byl to velký sportovní zážitek. Vaši cestovní kancelář a Váš osobní přístup mohu jen doporučit dalším zájemcům.

Václav B.

Děkuji Vám za organizaci mého londýnského výletu. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací - cesta, ubytování i listky - vše bylo v pořádku. Zápas jsem si užil, jen mohl padnout nějaký ten gól do sítě Southamptonu :-)

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené v Londýně, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost ohledně našich požadavků ohledně studií a stadionu Chelsea, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Johana P.

Rodiče byli maximálně spokojeni a nadšeni, jak ze samotného výletu, tak i např. z výběru ubytování. Moc děkuji za spolupráci!

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

Vendula H.

Zážitek to byl obrovský, všechno klaplo na jedničku.Moc jsme si užili atmosféru arény a zápasu. Moc za vše děkujeme a zase se na Vás v budoucnu obrátíme. Velké díky za skvělé služby a servis, které poskytujete.

Vladimíra V.

Chtěla bych poděkovat za fotbalový zájezd, za Vaši ochotu, vstřícnost a bezproblémovou komunikaci. Vše proběhlo bez problémů a my jsme zažili neopakovatelnou atmosféru. Ještě jednou děkujeme a rádi Vaši CK doporučíme ostatním...

Petr B.

Musím před Vámi vyseknout hlubokosklon, protože servis na skvělé úrovni. Od nekonečné trpělivosti při přípravě, přes zajištění kvalitních služeb až po ověření po návratu. Na stadionu jsme měli výtečná místa, takže fotbalový zážitek nic nezkazilo. Děkuji