Hertha Berlín - Cesty za zážitky

Hertha Berlín - Cesty za zážitky

Cesty za zážitky Vám přináší cestovní kancelář Vivea

Hertha Berlín

Hertha BSC (celým názvem Hertha Berliner Sport-Club e.V.) je tradiční německý fotbalový klub sídlící v hlavním městě Německa, byl založen 25. července 1892 jako BFC Hertha 1892. Spojením s klubem Berliner Sport-Club obdržel svůj dosavadní název. Hřištěm klubu Hertha BSC je historický berlínský Olympijský stadion. K největším úspěchům celého mužstva patří dva mistrovské tituly v roce 1930 a 1931.Termíny Hotely Informace Fotogalerie Destinace

Informace

Berlín, NěmeckoAutorizované vstupenkyKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKSnídaněVlastní doprava

Vstupenky

 • 1. Kategorie - podélná tribuna. Fantastická místa s perfektním výhledem na hrací plochu i na slavnou tribunu domácích fans - Ostkurve! Až čtyři místa vedle sebe v sektoru 29/30. 


Na vyžádání zajistíme místa v jiných sektorech. 

Doporučený hotel

Ivbergs Hotel Berlin Messe

Tento 3 hvězdičkový hotel se nachází v berlínské čtvrti Charlottenburg, 10 minut pěšky od berlínského výstaviště. Všechny pokoje jsou s klimatizací a TV s plochou obrazovkou.

Interiéry hotelu jsou příjemně zařízeny v elegantních barvách. Všechny pokoje mají psací stůl a koupelnu. Za příplatek je dispozici Wi-Fi a na recepci můžete využít první hodinu Wi-Fi zdarma.

Každé ráno se ve světlé jídelně podává bohatá snídaně formou bufetu. Večer můžete relaxovat v hotelovém baru a pokojová služba je k dispozici do půlnoci.

Ivbergs Messehotel stojí přímo naproti stanici Theodor-Heuss-Platz, odkud jezdí přímé spoje k olympijskému stadionu, oblíbenému Postupimskému náměstí a televizní věži na náměstí Alexanderplatz. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, jejíž personál vám může zajistit výlety s průvodcem a dopravu. Na letiště Tegel je to 10 minut jízdy. 

Cena zahrnuje

 • Vstupenku na utkání Hertha Berlín na stadionu Olympiastadion Berlín
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní 
 • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

 • Dopravu do Berlína a zpět
 • Transfery
 • Prohlídku Olympijského stadionu
 • Stravu nad rámec nabídky

Obecné podmínky

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Na přání je možné zajistit dopravu do Dortmundu a zpět
 • Veškeré vstupenky zajišťujeme do sektoru domácích, není-li domluveno jinak
 • Místa jsou garantována vedle sebe minimálně v párech, není-li uvedeno jinak
 • Chcete-li si být jisti rozmístěním vstupenek, kontaktujte nás
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek, poté již nic nebrání vaší cestě
 • Datum a čas utkání může být z důvodu účasti mužstev v (evropských) pohárech změněno, definitivně potvrzen je termín utkání cca 10 dní před výkopem

Berlín, Německo

olympic-stadium-446757_960_720.jpg
POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Jitka T.

Byli jsme na úrovni branky, a zrovna na správné straně, když padaly góly.

Branislav K.

Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick.

Eva V.

Barcelona úžasná!! Stadion krásný, na prohlídce jsme strávili nejméně 3 hodiny a zápas byl úžasný, atmosféra neuvěřitelná, i mně, ačkoliv nejsem žádný extra fotbalový fanda a nerozumím tomu, tak mě to úplně pohltilo a pořádně jsme si i zakřičeli goooool.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Zdeňka Š.

Děkuji za zařízení lístků na fotbal Barcelona vs. Real Madrid, chlapi byli naprosto nadšení, místa měli úžasná, vstupenky na ně už čekaly na recepci, prostě si celý pobyt náramně užili a prý příští rok ve stejnou dobu na stejné utkání chtějí jet znovu!

Martin H.

Chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na zápas Manchesteru United a Chelsea. Celý zájezd proběhl bez jakýchkoliv potíží. Rád se opět ozvu, jakmile najdeme nějaký další zápas, na který bychom se rádi podívali.

Dana J.

Cesta do Manchesteru proběhla v naprostém pořádku. Pánové byli unešeni, ubytování bylo taky na výbornou a zápas? Tak to byl jen vrchol zážitku, naprostá ""bomba"". Jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala právě vaší cestovní kancelář. Váš servis je na velmi vysoké úrovni. 

Branislav K.

Zážitok vynikajúci. Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico na vlastné oči, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick...... Akurát ako fanúškovia Realu sme boli smutní z výsledku, ale to je život a šport. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a teším na prípadné ďalšie zážitkové akcie pod vašou organizátorskou taktovkou.

Lucie P.

Chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování fotbalového utkání v Mnichově. Fotbal jsme si opravdu užili a byl to velký sportovní zážitek. Vaši cestovní kancelář a Váš osobní přístup mohu jen doporučit dalším zájemcům.

Václav B.

Děkuji Vám za organizaci mého londýnského výletu. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací - cesta, ubytování i listky - vše bylo v pořádku. Zápas jsem si užil, jen mohl padnout nějaký ten gól do sítě Southamptonu :-)

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené v Londýně, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost ohledně našich požadavků ohledně studií a stadionu Chelsea, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Johana P.

Rodiče byli maximálně spokojeni a nadšeni, jak ze samotného výletu, tak i např. z výběru ubytování. Moc děkuji za spolupráci!

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

Vendula H.

Zážitek to byl obrovský, všechno klaplo na jedničku.Moc jsme si užili atmosféru arény a zápasu. Moc za vše děkujeme a zase se na Vás v budoucnu obrátíme. Velké díky za skvělé služby a servis, které poskytujete.

Vladimíra V.

Chtěla bych poděkovat za fotbalový zájezd, za Vaši ochotu, vstřícnost a bezproblémovou komunikaci. Vše proběhlo bez problémů a my jsme zažili neopakovatelnou atmosféru. Ještě jednou děkujeme a rádi Vaši CK doporučíme ostatním...

Petr B.

Musím před Vámi vyseknout hlubokosklon, protože servis na skvělé úrovni. Od nekonečné trpělivosti při přípravě, přes zajištění kvalitních služeb až po ověření po návratu. Na stadionu jsme měli výtečná místa, takže fotbalový zážitek nic nezkazilo. Děkuji