Nassfeld - Cesty za zážitky

Nassfeld - Cesty za zážitky

Nassfeld

Nassfeld se může díky své poloze na hranicích mezi rakouskými Korutanami a italským Furlánskem pochlubit bohatým přídělem sněhu a častým slunečným počasím s modrou oblohou.


Celé lyžařské středisko si zakládá na perfektní propojenosti služeb a je obklopené nádhernou scenérií a disponuje 110 km sjezdovek, které nabízí lyžování na travnatých pastvinách a tratě všech obtížností.


Areálu nechybí ani snowpark s překážkami a skoky všech úrovní nebo také funslope či měřený slalom.


Nejdelší lanovka v Nassfeldu vyjíždí na téměř dvoutisícový vrcholek Madritsche (1919 m), z kterého vedou tři červené sjezdovky k ubytovacímu středisku Sonnleitn (1 380 m) a k Tressdorferalm, kde naleznete cvičnou louku pro začínající lyžaře s vlaky a pohádkovými postavami. Další návštěvníky velmi oblíbená trať, kterou se dostanete do údolí Carnia začíná ostrý černým srázem, rychle pak ale přechází do mírnějšího červeného sklonu. Prudší části sjezdovek se dají velmi často objet po sjízdnějších modrých či červených tratích. Nejen pro děti jsou zde připraveny serpentinové “bobo" cesty.


Lyžařský areál Nassfeld poskytuje mimo krásného zážitku z lyžování například levný servis lyží přímo na sjezdovce nebo si můžete nechat natočit svou jízdu na vymezeném úseku na video a pomocí kódu ze skipasu si najít svůj sjezd na stránkách střediska.


Ve výšce 930 m n. m. se kousek od Nassfeldu nachází jezero Weissensee, na kterém se v zimě upravuje 25 km bruslařských drah a jedná se o největší přírodní bruslařskou arénu v Evropě.


V létě jsou okouzlující panoramata hor Nassfeldu využívána k pěší turistice či jízdě na kole. Pro cyklisty je zde připraveno přes 950 km cest pro horská i silniční kola.

Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

RakouskoVlastní dopravaWellnessUbytování na 3 nociPolopenze

Doporučený hotel

Alpen Adria Hotel & Spa

Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází v lyžařské oblasti Nassfeld poblíž jezera Pressegg a je obklopen Karnickými a Gaitalskými Alpami. 


Alpen Adria Hotel & Spa nabízí lázně s vířivkou, krytým bazénem, masážemi a 6 saunami. Pro děti je přímo v hotelu připraveno venkovní dětské hřiště s houpačkami, obří trampolínou, skluzavkou a lezeckou věží. Sportovní nadšenci mohou využít vnitřní a venkovní bazén hotelu nebo například stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. Lyžařský areál Nassfeld, čeká na návštěvníky 110 km sjezdovek, je vzdálen 12 km od hotelu Alpen Adria. Do tohoto moderního střediska se dopravíte bezplatnou kyvadlovou dopravou. 


Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a toaletou, telefonem, trezorem, satelitní TV, bezdrátovým připojení k internetu a vysoušečem vlasů. 


Vybavení hotelu zahrnuje 2 restaurace, kde se nasnídáte formou bufetu s domácím chlebem nebo ochutnáte korutanské speciality. Večery mohou hosté trávit v baru Kuhbar, kde k dispozici otevřený krb. V hotelu naleznete i vinný salonek se širokou nabídkou italských a rakouských vín.

Cena zahrnuje

  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3 noci s polopenzí
  • Wellness
  • Komplexní cestovní pojištění
  • Zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Dopravu
  • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku
  • Ski pasy

Obecné podmínky

  • Cena platná pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji 
  • Máte zájem o pobyt v rakouském středisku Nassfeld? 

       Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme dovolenou na míru.

Rakousko

POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference