cestyzazazitky.cz | dovolená plná zážitků | exotika | kultura | pláže

Vivea

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

O nás

„Cestuj tak daleko, až poznáš sám sebe.“


Zažili jste někdy nudnou dovolenou? Zájezd bez zážitků? Všední eurovíkend? A co služební cesta do zahraničí, při které jste neopustili výstaviště? My jsme si prošli vším.


Také proto jsme pro Vás, naše klienty, v roce 2009 vytvořili cestyzazazitky.cz a začali připravovat dovolené a zájezdy - jako bychom je připravovali sami pro sebe.


A dokázali jsme si, že to jde. Šetříme Váš čas, který můžete díky nám využít lépe. Navrhneme Vám zážitky, které vás samotné třeba ani nenapadnou. 


Garantujeme kvalitu služeb, optimalizujeme Váš čas na dovolené a šetříme i Vaši peněženku. Cestujeme po světě, abychom Vám mohli doporučit jen to nejlepší. I proto můžeme být na naše “řemeslo” hrdí.


Každý náš klient je středem naší snahy. Jste to Vy, kdo si určuje a definuje, my doporučujeme, radíme a naplňujeme Vaše přání a snažíme se předčít Vaše očekávání. Každý z Vás jste jedinečný, a proto se Vám věnujeme individuálně - od volby destinace až po doporučení typu pokoje v hotelu.


Pro naše firemní klienty od počátku vytvářÍme incentivní cesty s nápady, atrakcemi a zážitky tak, aby pro ně byl zájezd nezapomenutelným a především, aby na takové “incentivní cestě” zažili něco, o čem si budou při setkání účastníků i po letech vyprávět. Jednoduše, aby každá cesta byla jedinečným zážitkem. Aby poznali nejen destinaci, ale i kulturu dané země. V tom s radostí pokračujeme i nadále.


Naším mottem je „Necestuj, zažij.“ Naše poznávací a pobytové zájezdy do exotických zemí i do významných kulturních metropolí jsou doplněny zážitky, na které naši klienti vzpomínají i dlouho po návratu. 


Ať už jedete sami, s rodinou nebo přáteli, ukazujeme Vám památky, přírodní krásy, bereme Vás do restaurací s atmosférou… Pořád však máme na paměti jednu klíčovou myšlenku: každý den musíte zažít něco jedinečného, úžasného a netradičního. 


Z vlastních zkušeností víme, jak důležitý je každý jednotlivý detail mozaiky nazvané “Vaše vysněná dovolená”.

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 213554, IČO 01934015.

CestyZaZážitky.cz

Pořádáme cesty za kulturou do nejslavnějších operních domů, pobytové a poznávací zájezdy připravované pro Vás na míru do blízkých i exotických zemí a výjimečné zážitky - kultura, moře, příroda, historie, zážitky…

A co od nás můžete očekávat?

Zájezdy připravované pro Vás na míru

Osobní cestovní poradce

• Individuální itinerář pro každého klienta

• Žádné davové dovolené, s námi jste VIP

Šetříme Váš čas a peníze

• Dovolenou plnou výjimečných zážitků

Lepší ceny než na známých hotelových rezervačních serverech

• Destinace a hotely jsme procestovali za Vás

• Komplexní cestovní služby a programy kdekoli na světě

Výhodné kombinace letenek

• Výběr ideální destinace dle preferovaného termínu i rozpočtu a vašich zájmů

• Komplexní cestovní pojištění a pojištění proti Covid19

• Zákonné pojištění CKA co Vám nabízíme?

Kulturní zážitky v nejslavnějších operních domech - milánská LaScala, Vídeňská státní opera, Arena di Verona, Lotyšská národní opera...

Dovolenou v exotických destinacích - Maledivy, Mauricius, Seychelly, Dubaj, Zanzibar, Mexiko, Keňa...

Poznávací zájezdy a expedice - Malta, Jižní Afrika, Keňa, Tanzanie, Kostarika, Mexiko, Peru, Brazílie...

Zájezdy na safari, za historií a za přírodou

Zájezdy za sportem - fotbal, tenis, F1, hokej, ragby

Dovolenou s dětmi - zábavní parky

Výjimečné zážitky pořádané na míru

Pro konkrétní nabídku Vaší dovolené na míru nás kontaktujte:

 

+420 739 481 111

info@cestyzazazitky.cz


Rádi se s Vámi setkáme u nás v kanceláři na adrese U Hadovky 564/3, Praha 6.Sledovat nás můžete i na sociálních sítíchFacebook

Instagram