Operní dům Musiktheater v Linci - Cesty za zážitky

Operní dům Musiktheater v Linci - Cesty za zážitky

Operní dům Musiktheater v Linci

Musiktheater je nejmodernější operní dům v Evropě, který byl otevřen v dubnu 2013 dle návrhu britského architekta Terryho Pawsona. Velký sál pojme až 1.000 diváků, kteří si mohou užít skvělou akustiku a hlediště bez jediného sloupu. Velkou zajímavostí je otáčivé jeviště s flexibilními pomocnými jevišti a nejmodernější audiovizuální technikou. Díky těmto všem aspektů si můžete vychutnat kreativní a překvapivé multimediální pódiové instalace oper, baletu, muzikálů a operet. 


Linec je moderní a živé město v Rakousku, které umí překvapit. Do Lince, kulturního hlavního města Evropy 2009, sebevědomé perly na Dunaji láká především vzrušující architektura a experimentální umění. Město se vyznačuje skvělou kulturní nabídkou, výjimečnou polohou a kouzelnou atmosférou. Moderní architektura a kultura jsou zde součástí životního stylu, vždyť Linec je jedno z mála měst v Evropě, kde v poslední době postavili moderní divadlo. Z Prahy do Lincu dojedete za zhruba 3,5 hodiny.

Termíny Hotely Informace Fotogalerie
datum
název
termín
cena
23.04.2018
Eugen Oněgin
23.04. - 24.04.2018
od 4 390 Kč
poptávka
28.04.2018
Eugen Oněgin
28.04. - 29.04.2018
od 4 390 Kč
poptávka
23.09.2018
Tristan a Isolda
23.09. - 24.09.2018
od 4 390 Kč
poptávka

Informace

Linec, RakouskoKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKUbytování se snídaníVlastní dopravaVstupenky dle dostupné kategorie na vybrané představení

Vstupenky

Vstupenky dle dostupné kategorie na vybrané představení

Doporučený hotel

Harry´s Home Linz

Harry′s Home Linz Hotel se nachází v severní části Lince, přímo u dunajské cyklostezky a dálnice A7 a do centra Lince se dostanete za 20 minut autobusem nebo tramvají. 

Hotel nabízí bezplatné připojení W-Fi ve všech prostorách, multimediální vybavení.

Pokoje se mohou pochlubit moderním vybavením jako vícekanálová satelitní TV, manuální klimatizace. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. 

V bezprostřední blízkosti se nachází jezero Pleschinger See, skvělé místo pro koupání s nabídkou mnoha volnočasových aktivit.

Cena zahrnuje

  • Vstupenku nejlepší dostupné kategorie na vybrané představení 
  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní
  • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

  • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku

Obecné podmínky

  • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
  • Na přání je možné zajistit vstupenku 2. nebo 3. kategorie
  • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru

Linec, Rakousko

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Arena di Verona

na poptávku

Reference

Ing. Igor L., MBA

New York, životní zážitek...

Doc.JUDr.Karel S.,CSc.

Zájezd do New Yorku na výbornou - Hotel luxusní, opera vynikající, muzikál perfektní.

Dagmar P.

Zájezd do Verony proběhl skvěle. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marek. B

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Milada T.

Děkuji za zprostředkování cesty do Vídně, vše bylo zařízeno dobře, výlet proběhl ke spokojenosti mé i mé spolucestující, pro kterou to byl dárek.

Helena B.

Moc děkuji za zprostředkování zájezdu. Spokojená jsem byla moc: Opera – nemám slov – nádherný zážitek. Celková dojem *****

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Juraj H.

S dovolenkou v Milane sme boli velmi spokojni, vsetko bolo bezchybne. Najkrajsi nas operny zazitok v La Scale. Urcite si este objedname u Vas dalsi zajazd.

Igor L.

Nestihl jsem Vám moc poděkovat, protože vše proběhlo na 1 *. Bylo to super. Ještě jednou moc díky, jak Vám tak kolegyni. Hotel byl perfektní a úžasný servis. Růže jsme i dovezli domů a Champagne byl originál s Reims, chuťově opravdu zdařilé.

Dagmar P.

Cesta do Verony opravdu proběhla skvěle, vše bylo v pořádku a operní představení v Aréně stálo skutečně za to, ba dokonce ještě za více. Všechny ostatní služby vyšly rovněž bez problémů a na skvělé úrovni, Vaše pokyny na cestu byly jasné a srozumitelné, stačilo se jimi řídit. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marie V.

Děkuji za vydařený výlet do Vídně na operu La Traviata.

Eva B.

Celý zájezd do La Scaly dopadl naprosto perfektně, nenapadá mě nic, čím byste mohli své služby vylepšit. Pokud se příště rozhodneme zase vyrazit na nějakou takovou podobnou akci, určitě budeme kontaktovat Vaši CK. 

Martin P.

Miláno, La Scala, říjen 2017 - hotel Ritter na perfektním místě v centru, La Scala - úžasné představení včetně vynikajících lístků. Perfektně vše zorganizováno, moc jsme si to užili a rozhodně s vámi budeme cestovat i příště někam jinam za kulturou. Děkujeme