Semperoper v Drážďanech - Německo - Cesty za zážitky

Semperoper v Drážďanech - Německo

Semperoper, často nazývána jen Semperova opera, je významná operní budova v Drážďanech, Německu. Tato krásná stavba je pojmenována po architektovi Gottfriedu Semperovi a je považována za jednu z nejvýznamnějších operních domů na ...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Semperoper v Drážďanech - Německo

Německo, opera

Semperoper, často nazývána jen Semperova opera, je významná operní budova v Drážďanech, Německu. Tato krásná stavba je pojmenována po architektovi Gottfriedu Semperovi a je považována za jednu z nejvýznamnějších operních domů na světě. Semperoper je známá nejen svou architekturou, která kombinuje prvky renesance a baroka, ale také svou bohatou historií a významnými operními produkcemi. Nachází se v srdci historického centra Drážďan a představuje významný kulturní symbol města.

Hlavní sezóna

Září - Červenec

Hlavní sezóna v Semperoper začíná v září a poslední představení se odehrávají v polovině července. O prázdninách mývá operní dům zaslouženou pauzu.

Co vidět a navštívit v Drážďanech?

Zwinger - patří mezi nejvýznamnější barokní komplexy v celém Německu a můžete zde obdivovat několik paláců, oranžerií a krásné zahrady 

Residenzschloss - Rezidenční zámek je rozsáhlý renesanční komplex budov přímo v centru Drážďan

Muzejní sbírka Grünes Gewölbe - v překladu Zelená klenba, je proslulá klenotnice a patří mezi nejcennější na celém světě

Kostel Frauenkirche (Mariánský kostel) - je asi nejznámější dominantou Drážďan a hlavním evangelicko-luteránských kostelem v Sasku

Katedrála Hofkirche - největší chrámová stavba v Sasku v letech 1738 až 1755 v barokním stylu podle návrhu na katolický dvorní kostel, který byl v roce 1980 povýšen na katedrálu

Máte zájem o pobyt v Drážďanech s návštěvou operního představení v Semperově opeře?Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme dovolenou na míru.

Bludný Holanďan

01.09.2024
31.08. - 02.09.2024
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Ing. Igor L., MBA

New York, životní zážitek...

Doc.JUDr.Karel S.,CSc.

Zájezd do New Yorku na výbornou - Hotel luxusní, opera vynikající, muzikál perfektní.

Dagmar P.

Zájezd do Verony proběhl skvěle. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marek. B

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Milada T.

Děkuji za zprostředkování cesty do Vídně, vše bylo zařízeno dobře, výlet proběhl ke spokojenosti mé i mé spolucestující, pro kterou to byl dárek.

Helena B.

Moc děkuji za zprostředkování zájezdu. Spokojená jsem byla moc: Opera – nemám slov – nádherný zážitek. Celková dojem *****

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Juraj H.

S dovolenkou v Milane sme boli velmi spokojni, vsetko bolo bezchybne. Najkrajsi nas operny zazitok v La Scale. Urcite si este objedname u Vas dalsi zajazd.

Igor L.

Nestihl jsem Vám moc poděkovat, protože vše proběhlo na 1 *. Bylo to super. Ještě jednou moc díky, jak Vám tak kolegyni. Hotel byl perfektní a úžasný servis. Růže jsme i dovezli domů a Champagne byl originál s Reims, chuťově opravdu zdařilé.

Dagmar P.

Cesta do Verony opravdu proběhla skvěle, vše bylo v pořádku a operní představení v Aréně stálo skutečně za to, ba dokonce ještě za více. Všechny ostatní služby vyšly rovněž bez problémů a na skvělé úrovni, Vaše pokyny na cestu byly jasné a srozumitelné, stačilo se jimi řídit. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marie V.

Děkuji za vydařený výlet do Vídně na operu La Traviata.

Eva B.

Celý zájezd do La Scaly dopadl naprosto perfektně, nenapadá mě nic, čím byste mohli své služby vylepšit. Pokud se příště rozhodneme zase vyrazit na nějakou takovou podobnou akci, určitě budeme kontaktovat Vaši CK. 

Martin P.

Miláno, La Scala, říjen 2017 - hotel Ritter na perfektním místě v centru, La Scala - úžasné představení včetně vynikajících lístků. Perfektně vše zorganizováno, moc jsme si to užili a rozhodně s vámi budeme cestovat i příště někam jinam za kulturou. Děkujeme

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka H.

Dobrý den, děkujeme za krásný výlet do Petrohradu! 

Milada T.

Zájezd do Vídně proběhl perfektně , představení bylo krasne. Děkuji za Vaše služby, doufám, ze se na Vás zase budu moci obrátit.

Zuzana B.

Právě naše pohoda ve Vídni končí, velmi děkujeme za naprosto bezchybny servis; skvělé ubytování v centru, hotel opravdu bez výhrad, skvělý, lístky do Opery zajistene, btw, Aida byla špičková, takže opravdu velke poděkování.

Tomáš F.

Dobrý den děkuji za krásný zážitek z Milána i opery a určitě časem se na vás obrátím s další zájezdem.

Pavla K.

Dobrý den, chceme poděkovat...naše cesta byla super.. odvoz z a na letiště klapl na minutu, ubytování v centru vynikající, lokace vstupenek v divadle užasná... počasí také :))))

Jiří K.

Náš zájezd do Mnichova proběhl bez problémů a ke spokojenosti všech účastníků. Děkuji Vám za jeho organizaci.

Bohumír V.

Včera jsme se vrátili s manželkou z Verony. Vše bylo perfektní včetně nádherného zážitku z opery Nabucco. Proto bych Vám rád poděkoval za perfektní práci.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým.Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Johana P.

Rodiče byli maximálně spokojeni a nadšeni, jak ze samotného výletu, tak i např. z výběru ubytování. Moc děkuji za spolupráci!

Lenka H.

Chceme poděkovat cestovní kanceláři VIVEA za zajištění skvělého nezapomenutelného 3 denního pobytu v Milaně včetně představení Verdiho opery v La Scale. Byl to dárek pro manžela a on i já jsme byli nadšeni nejen z kulturního zážitku, ale i z hotelu, který byl pár kroků od katedrály a dalších památek, a z města jako takového. Vše bylo zorganizováno bez chybičky a vřele agenturu doporučujeme.

Miloš L.

Návštěva Petrohradu dopadla na jedničku, a to včetně počasí :-)

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

Petr K.

Návštěva operního představení splnila naše očekávání, výběr míst byl výborný a celé představení na vysoké úrovni.

Milan L.

Vše klapalo na jedničku, nevyskytl se žádný problém. Transfery z/na byly luxusní, hotel bez připomínek. No a zážitek z LaScaly ... to slovy nejde vyjádřit, lístky jste zajistili špičkové.

Eva L.

Vše proběhlo ok, hotel kousek od opery, což bylo bezva. Lístky byly taky fajn.Celkově spokojenost.Děkujeme za hezký zážitek.

Antonín T.

Děkujeme za vzorně připravenou akci, celý pobyt jsme si skutečně užili, nenastala žádná komplikace.Naopak, i počasí nám přálo, Miláno a jeho Vámi doporučené památky jsme si proběhli a projezdili v nádherných dřevěných tramvajích, bylo to prostě moc pěkné. Opera v nádherném divadle, i přes změnu v obsazení, pak byla dokonalým zážitkem. Ještě jednou děkujeme, určitě se brzo ozveme a rádi využijeme Vašich služeb.

Ondřejka F.

Ples v Opeře byl nezapomenutelný zážitek. Stejně tak to mohu říci o ubytování v Grand Hotel Wien - nádhera, nádhera, nádhera! Děkujeme!

Renáta S.

Opět se skláním před Vaší organizací našeho zájezdu do Milána. Bylo to jedním slovem NÁDHERNÉ.

Miroslava L.

S manželem jsem byli maximálně spokojení, vše nádherně klapalo. Výlet do Milána jsme si užili od A do Z. Ještě jednou velice děkujeme a rádi Vaši kancelář znovu využijeme.

Ladislava P.

Zájezd ve Vídni byl bezchybný, hotel perfektní, ochotný personál a představení  bylo skvělé. Určitě budu Vaše služby využívat.

František Z.

Organizace transferů a služeb dokonalé! Chci Vám velice poděkovat. Určitě doporučíme vaši CK Vivea našim kamarádům.

Václav V.

Dovolenou jsme si užili. Návštěva operního domu byla mimořádná, místa v loži velice dobrá. Děkujeme Vám za její zorganizování.

Martina T.

Dobrý den, dovolenou jsme si s dcerou užily. Děkujeme za její uskutečnění. Hotel byl fajn, blízko centra, využily jsme i metro :)

Martin D.

Dovolená byla parádní, vše proběhlo v naprostém pořádku. Chtěl bych poděkovat za výběr míst v amfiteátru, měli jsme krásný výhled. V budoucnu rád využiji Vaše služby. Všude Vás chválím a doporučuji.

Anna L.

Jsme opět v Praze, představení krásné a Vaše služby perfektní. Děkuji

Richard N.

Velice rád bych Vám srdečně poděkoval za naprosto perfektní zajištění naši cesty a to do všech sebemenších detailů. Představení La Scala bylo naprosto strhující. Na konci se strhnul takový aplaus, že poslední výstup znovu opakovali. Byl to obrovský zážitek! Už se těšíme na další cestu s Vámi.

Richard K.

Vše proběhlo dobře, skvělá představení. Moc děkujeme. Rádi bychom totéž, ale nyní ve Vídni.

Eva H.

Zájezd byl perfektní, děkujeme za krásný zážitek, vše bylo skvele zorganizovano.

Kateřina A.

Zájezd se vydařil,vše bylo skvělé.Děkuji a těším se na další výlet.

Vojtěch D.

Vše proběhlo k úplné podle našich představ. S ubytováním jsme byli spokojeni. Děkujeme, opět velká spokojenost.

Tomáš L.

Zpětně ještě jednou díky za zajištění vstupenek. Místa byla skvělá a obdarovaným se představení líbilo. Prý nebyli v La Scale naposled :-)

Tomáš H.

Velice děkujeme za splnění snu a zorganizování zájezdu do Moskvy! Vše klaplo na jedničku. Ubytování, transfery a neskutečné vystoupení. Jedním slovem PERFEKTNÍ! Děkujeme

Marek K.

Vše bylo super. Hotel, taxi i představení - klaplo to. Děkujeme

Václav Z.

Výlet se povedl, vše bylo nad očekávání, a to i včetně počasí.

Marcela M.

Výlet do Vídně jsme si užili výborně, byl to opravdu krásný zážitek. Vše, co jsme očekávali od Vaší společnosti, fungovalo velmi dobře. Byli jsme moc spokojeni a rádi se k Vám vrátíme.

Miloslav T.

Vše proběhlo bez zádrhelů. Chtěl bych vám velice poděkovat za vaši snahu a podporu, aby vše proběhlo dle očekávání.

Jiří P.

Velmi děkujeme za zprostředkování nádherných zážitků v Miláně. Vše bezvadně "klaplo" a velmi jsme si to užili, a vrátili se plní úžasných dojmů. Na naši cestu budeme stále vzpomínat. Ještě jednou děkuji, 

Lubor M.

Všechno v Miláně klaplo na jedničku a vrátili jsme se velmi spokojeni ! A k tomu v opeře opravdu moc krásně zpívali :-) Takže Vám děkuji moc za skvělou organizaci a třeba zase někdy příště.

Iva S.

Děkuji moc za perfektní zorganizování našeho výletu do Milána. Moc se nám tam líbilo.

Jan J.

Chtěl bych Vám velmi poděkovat za organizaci zájezdu a zejména za flexibilitu a vstřícnost s výběrem termínu. Vše proběhlo bez problémů a bez nejmenší komplikace. Byli jsme po všech stránkách spokojeni. Velmi rád využiji vaše služby i v budoucnu.

Eva Ch.

Děkujeme Vám za krásný zážitek a perfektní zajištění. Vše bylo v pořádku. Se vším jsme byli moc spokojeni.

Jiří K.

Představení Rossininiho Popelky bylo úžasné, děkujeme Vám za organizaci celého zájezdu do Vídně. Doufejme, že okolnosti dovolí, abychom se do Vídeňské opery zase brzy podívali.

Jaroslav F.

Pobyt v Miláně jsme si opravdu užili. Nemělo to chybu. Ubytování bylo perfektní v centru města, personál zde velmi ochotný .V den odjezdu jsme si nechali věci na recepci, pro které jsme se vrátili před odjezdem na letiště. Ještě jednou děkujeme.

Richard N.

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za perfektní organizaci našeho výletu do Říma. Vše klaplo do posledního puntíku a byli jsme velmi spokojeni. Těšíme se na další spolupráci s Vámi. Konkrétně na podzim plánujeme návštěvu La Scaly.

Václav Z.

Vše bylo skvělé. Moc jsme si to užili. 

Jitka a František D.

Už jsme stihli vstřebat všechny zážitky z Vídně, a tak Vám chceme poděkovat. Pobyt se nám moc líbil, ubytování i služby hotelu oceňujeme na jedničku. Opravdu velkým zážitkem se stala návštěva Vídeňské opery. Sedadla ve 4.řadě byla skutečně luxusní. Manželovi udělal dárek velkou radost a společně jsme si 5 dní ve Vídni skutečně užili. Ještě jednou děkujeme za zajištění zájezdu. 

František P.

Hotel ve skvělé lokalitě, velmi hezky zařízen, představení skvělé. (pozn. představení La Traviata)

Eva M.

Ještě jsme nezažili, aby vše takhle hladce klapalo, jak komunikace s Vámi tak samotný pobyt. Měli jsme nejlepší místa v opeře. Památky byly dechberoucí. Moc děkujeme a v případě dalšího zájezdu už jedině s vámi. 

Ivo B.

Bylo to skvělé, počasí azurové, teplota 15-20st, La Bohema se scénou od Zeffirelliho dokonalá, ubytování 2 minuty od náměstí ...Děkujeme moc. 

Pavel P.

Vše bylo super, ubytování, představení, byli jsme moc spokojení. Děkujeme!

Milena Z.

Velmi děkuji za krásnou dovolenou. Vyšlo nám úžasné počasí. Prohlídka s průvodkyní obrazu Poslední večeře Páně v nás zanechala hluboký zážitek, paní byla asi herečka a její přednes byl naprosto vynikající! Z katedrály Duomo byly vidět i Alpy. Děkuji i za prima místa v opeře. 

Blanka R.

Dobrý den,vše proběhlo v pořádku a odvezli jsme si silný profesionální zážitek, díky!

Jiří K.

Zájezd do Vídně se vydařil. Dvě představení ve třech dnech, které se díky Vaší pomoci podařilo realizovat, nám velmi vyhovují. Opera má svoji standardní úroveň a Šostakovič byl skvělý skladatel. Zbývá i čas na prohlídku města. V hotelu jsme už štamgasti. 

Hana K.

Dobrý den,8.7.2023 nám skončil zájezd do Milána s návštěvou představení v La Scale.Velké poděkování za perfektní organizaci a zajištění zájezdu.Cesta včetně transferu na letiště probíhala bez chyby.Ubytování v hotelu Sanpi Milano bylo velmi dobré, blízko metra a do centra se dalo dojít i pěšky.Památky, které jsme navštívili nás nadchly. Samotné představení baletu Romeo a Julie bylo úžasné.Děkujeme za umožnění prožití nezapomenutelných zážitků.

Pavel N.

Dobrý den!Představení opravdu perfektní, Riga nás překvapila svými památkami, stihli jsme okružní jízdu a město poznali za deště i slunce.Celá organizace na jedničku s hvězdičkou, všude vše fungovalo. Doprava z a na letiště vzorná.Budeme se těšit na další zájezdy s Vaší cestovkou.Zdraví a ještě jednou děkuji Vám osobně i cestovce!

Jaromír D.

Pobyt proběhl přesně podle našich představ. Místa na premiéru opery v La Scale byla luxusní, výkony zpěváků skvělé - užili jsme si to a manželka byla velice spokojená.Hotel byl velice pěkný a má dobrou polohu vzhledem k centru Milána.

Šárka T.

Dobrý den,kulturní zážitek byl jedinečný. Nakonec vyšlo i krásné počasí. Co se týče služeb, tak musím říct, že to bylo vše dokonale zorganizované a rozplánované. Od samého začátku jsem věděla, co se bude dít a v jakých termínech. Kdy mi co přijde. Vše bylo domluvené včetně hotelu. Prostě prima dárek s kterým nemáte starosti.

Martin P.

Vše proběhlo dobře. Hotel byl výborný, cca 500 metrů od Opery. Představení perfektní a místa skvělá.

Lukáš N.

Děkuji za vaše služby, výlet byl skvělý.

Ludmila O.

Hezký večer, jsme doma, a jedním slovem UZASNE !!!!!!TOP výběr hoteluTOP delegátka - průvodkyněMoc děkujeme 

Anna Š.

Dovolenou v Mnichově jsme si opravdu užili, děkuji vám, manžel měl velkou radost z dárku :-).Ocenili jsme výbornou polohu hotelu - blízko vlakového nádraží, tramvaj přímo před hotelem a zastávka u Opery.Určitě vaše služby zase využijeme, jsme milovníci opery a rádi poznáváme operní domy nejen v Evropě.

Taťána T.

Ještě z nás nevyprchalo nadšení a chtěli bychom Vám poděkovat. Veškerý Vámi zařízený servis byl bezchybný. Ubytování výborné, zajištěná místa i zážitek v Areně luxusní.Byli jsme velmi spokojeni: italské počasí, italská vlídnost a mimořádná italská atmosféra.Pokud budu volit podobný zážitek dovolím si se na Vás s důvěrou obrátit.Děkuji.

Komplexní cestovní pojištění
Zákonné pojištění proti úpadku CK
Snídaně
Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení
InformaceTermínyDestinaceMapa

Vstupenky

Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení

Doporučený hotely

Maritim Hotel

Maritim Hotel je moderní komplex nacházející se v německém městě Drážďany. Tento komplex zahrnuje luxusní hotel Maritim s pohodlnými ubytovacími možnostmi a také mezinárodní kongresové centrum, které je vhodné pro pořádání různých konferencí, seminářů, výstav a společenských událostí. Své návštěvníky láká moderním designem, vynikajícími službami a strategickou polohou poblíž historického centra Drážďan.

Vzdálenost hotelu od Semperor opery v Drážďanech: cca 550 m (cca 7 minut chůze)


Vzdálenost hotelu od hl. nádraží v Drážďanech: cca 5 km (cca 15 minut jízdy přímou linkou MHD)


Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

Gewandhaus Hotel Dresden disponuje novým interiérem zaměřeným na moderní baroko. Ve stejném duchu se nesou i prostorné pokoje s nastavitelnou klimatizací, koupelnou zdobenou italským mramorem s možností masážní vany a zařízením na přípravu čaje a kávy. 

Samozřejmostí je i hotelová restaurace s barem a kavárnou, kde si můžete dopřát delikátní večeři nebo domácí moučníky. Součástí hotelu je také fitness centrum a wellnes centrum s bazénem, saunou a vířivkou. 

Vzdálenost hotelu od Semperor opery v Drážďanech: cca 1 km (cca 15 minut chůze)


Vzdálenost hotelu od hl. nádraží v Drážďanech: cca 1,2 km (cca 5 minut jízdy autem)Cena zahrnuje
 • Vstupenku 1. kategorie na vybrané představení  
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaní ve 4* hotelu
 • Komplexní cestovní pojištění včetně připojištění Covid19 a pojištění storna zájezdu 
Cena nezahrnuje

 • Dopravu (letenky či vlakové a autobusové jízdenky Vám rádi navrhneme a zajistíme dle konkrétního termínu) 
 • Transfery z letiště na hotel a z hotelu na letiště 
 • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku 
 • Městský poplatek  


Obecné podmínky

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob 
 • V ceně je zahrnuto uvedené ubytování nižší kategorie
 • Na přání je možné zajistit vstupenku jiné kategorie 
 • Ceny letenek a jízdenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. V případě že je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu/odjezdu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenek/jízdenek ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků 
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru 
datum
název
termín
cena
01.09.2024
Bludný Holanďan
31.08. - 02.09.2024
8 410
03.09.2024
Figarova Svatba
02.09. - 04.09.2024
8 410
04.09.2024
Lazebník sevillský
03.09. - 05.09.2024
8 410
05.09.2024
Figarova Svatba
04.09. - 06.09.2024
8 410
07.09.2024
Lazebník sevillský
06.09. - 08.09.2024
8 930
08.09.2024
Figarova Svatba
07.09. - 09.09.2024
8 410
19.09.2024
Benvenuto Cellini
18.09. - 20.09.2024
8 120
20.09.2024
Bludný Holanďan
19.09. - 21.09.2024
8 410
21.09.2024
Lazebník sevillský
20.09. - 22.09.2024
8 410
27.09.2024
Figarova Svatba
26.09. - 28.09.2024
8 930
28.09.2024
Mefistofeles
27.09. - 29.09.2024
9 140
29.09.2024
Benvenuto Cellini
28.09. - 30.09.2024
8 120
02.10.2024
Otello
01.10. - 03.10.2024
8 410
03.10.2024
Fidelio
02.10. - 04.10.2024
8 930
05.10.2024
Otello
04.10. - 06.10.2024
8 930
06.10.2024
Mefistofeles
05.10. - 07.10.2024
8 410
09.10.2024
Fidelio
08.10. - 10.10.2024
8 410
11.10.2024
Otello
10.10. - 12.10.2024
8 930
12.10.2024
Fidelio
11.10. - 13.10.2024
8 930
13.10.2024
Mefistofeles
12.10. - 14.10.2024
8 410
17.10.2024
Fidelio
16.10. - 18.10.2024
8 410
18.10.2024
Mefistofeles
17.10. - 19.10.2024
8 410
19.10.2024
Otello
18.10. - 20.10.2024
8 930
24.10.2024
Mefistofeles
23.10. - 25.10.2024
8 410
25.10.2024
Peer Gynt (balet)
24.10. - 26.10.2024
8 120
26.10.2024
Fidelio
25.10. - 27.10.2024
8 930
01.11.2024
Intermezzo
31.10. - 02.11.2024
8 930
02.11.2024
Salome
01.11. - 03.11.2024
8 410
03.11.2024
Peer Gynt (balet)
02.11. - 04.11.2024
7 590
08.11.2024
Intermezzo
07.11. - 09.11.2024
8 410
10.11.2024
Salome
09.11. - 11.11.2024
8 120
13.11.2024
Peer Gynt (balet)
12.11. - 14.11.2024
7 590
14.11.2024
La Traviata
13.11. - 15.11.2024
8 930
16.11.2024
La Traviata
15.11. - 17.11.2024
9 460
17.11.2024
Kouzelná flétna
16.11. - 18.11.2024
8 930
20.11.2024
La Traviata
19.11. - 21.11.2024
9 460
21.11.2024
Intermezzo
20.11. - 22.11.2024
8 120
22.11.2024
Peer Gynt (balet)
21.11. - 23.11.2024
8 120
23.11.2024
La Traviata
22.11. - 24.11.2024
9 460
28.11.2024
Kouzelná flétna
27.11. - 29.11.2024
9 750
04.12.2024
Intermezzo
03.12. - 05.12.2024
8 120
07.12.2024
Láska ke třem pomerančům
06.12. - 08.12.2024
8 930
09.12.2024
Intermezzo
08.12. - 10.12.2024
8 120
10.12.2024
Jeníček a Mařenka
09.12. - 11.12.2024
8 410
13.12.2024
Jeníček a Mařenka
12.12. - 14.12.2024
9 140
15.12.2024
Láska ke třem pomerančům
14.12. - 16.12.2024
8 120
19.12.2024
Bohéma
18.12. - 20.12.2024
8 410
20.12.2024
Láska ke třem pomerančům
19.12. - 21.12.2024
8 410
22.12.2024
Jeníček a Mařenka
21.12. - 23.12.2024
8 930
26.12.2024
Jeníček a Mařenka
25.12. - 27.12.2024
8 930
31.12.2024
Netopýr
30.12. - 01.01.2025
11 210

Německo, opera

Německá opera je zrcadlem bohaté hudební kultury tohoto evropského národa. Operní domy.v Německu, například v Berlíně, Mnichově a Drážďanech, jsou nejen místem pro výjimečná hudební představení, ale i prožitkem pro oči díky své architektonické kráse

Tyto scény propojují tradici s modernitou, přinášejíc divákům nezapomenutelné zážitky prostřednictvím opery, operety a dalších hudebních žánrů. 

Německo, s bohatým hudebním dědictvím, poskytuje prostor pro nadšené milovníky umění a kultury