Operní dům Arena di Verona - Itálie - Cesty za zážitky

Operní dům Arena di Verona - Itálie

Velkolepá divadelní aréna pod širým nebem ve Veroně skýtá skvělou příležitost pro krásný kulturní prodloužený víkend nebo Vaši dovolenou. Tento antický amfiteátr je jedno z neznámějších míst v Itálii a slouží jako kulturn...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Operní dům Arena di Verona - Itálie

Itálie, opera

Velkolepá divadelní aréna pod širým nebem ve Veroně skýtá skvělou příležitost pro krásný kulturní prodloužený víkend nebo Vaši dovolenou. Tento antický amfiteátr je jedno z neznámějších míst v Itálii a slouží jako kulturní centrum a místo pro pořádání operních představení, koncertů a dalších událostí. Arena di Verona pochází z 1. století n. l. a je známý svým impozantím oválným tvarem a schopností pojmout tisíce diváků. 

Aréna je jedním z symbolů Verony a zároveň důležitým kulturním dědictvím. Její architektura a historie ji činí jedinečným místem pro milovníky opery, umění, kultury a historie


Hlavní sezóna

Červen - Září 

Během let se stala Arena di Verona známým místem pro operní představení v rámci letního operního festivalu, který přiláká návštěvníky z celého světa. 


Co vidět a navštívit ve Veroně?

Piazza delle Erbe - malebné náměstí, kde se pořádají tradiční trhy se zeleninou a ovocem, kde můžete ochutnat místní speciality a při tom si užívat další významné památky jako například  Palazzo Maffei nebo Fontana di Madonna Verona

Dům Julie - navštivte ono slavný dům s balkónem, kde podle legendy žila Julie Capuletová aneb hrdinka slavného Shakespearova dramatu Romeo a Julie

Castelvecchio Museum - jedno z nejvýznamnějších muzeí ve Veroně naleznete v historickém hradě Castelvecchio, jež byl postaven ve 14. století a obsahuje bohatou sbírku umění, včetně soch, obrazů a nábytku

Ponte Scaligero - tento architektonicky bohatý kamenný most je jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ve Veroně, na němž si při procházce užijete výhledy na řeku Adigu a okolní krajinu 

Katedrála Panny Marie ve Veroně - navštivte tuto hlavní církevní památku Verony, která byla postavena v románském stylu po velkém zemětřesení z roku 1117, kdy byl zbořen původní kostel na stejném místě


Máte zájem o pobyt v magické Veroně s návštěvou představení v Arena di Verona?

Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme dovolenou na míru.


od 13 120

Aida

20.06.2024
19.06. - 21.06.2024
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Ing. Igor L., MBA

New York, životní zážitek...

Doc.JUDr.Karel S.,CSc.

Zájezd do New Yorku na výbornou - Hotel luxusní, opera vynikající, muzikál perfektní.

Dagmar P.

Zájezd do Verony proběhl skvěle. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marek. B

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Milada T.

Děkuji za zprostředkování cesty do Vídně, vše bylo zařízeno dobře, výlet proběhl ke spokojenosti mé i mé spolucestující, pro kterou to byl dárek.

Helena B.

Moc děkuji za zprostředkování zájezdu. Spokojená jsem byla moc: Opera – nemám slov – nádherný zážitek. Celková dojem *****

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Juraj H.

S dovolenkou v Milane sme boli velmi spokojni, vsetko bolo bezchybne. Najkrajsi nas operny zazitok v La Scale. Urcite si este objedname u Vas dalsi zajazd.

Igor L.

Nestihl jsem Vám moc poděkovat, protože vše proběhlo na 1 *. Bylo to super. Ještě jednou moc díky, jak Vám tak kolegyni. Hotel byl perfektní a úžasný servis. Růže jsme i dovezli domů a Champagne byl originál s Reims, chuťově opravdu zdařilé.

Dagmar P.

Cesta do Verony opravdu proběhla skvěle, vše bylo v pořádku a operní představení v Aréně stálo skutečně za to, ba dokonce ještě za více. Všechny ostatní služby vyšly rovněž bez problémů a na skvělé úrovni, Vaše pokyny na cestu byly jasné a srozumitelné, stačilo se jimi řídit. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marie V.

Děkuji za vydařený výlet do Vídně na operu La Traviata.

Eva B.

Celý zájezd do La Scaly dopadl naprosto perfektně, nenapadá mě nic, čím byste mohli své služby vylepšit. Pokud se příště rozhodneme zase vyrazit na nějakou takovou podobnou akci, určitě budeme kontaktovat Vaši CK. 

Martin P.

Miláno, La Scala, říjen 2017 - hotel Ritter na perfektním místě v centru, La Scala - úžasné představení včetně vynikajících lístků. Perfektně vše zorganizováno, moc jsme si to užili a rozhodně s vámi budeme cestovat i příště někam jinam za kulturou. Děkujeme

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka H.

Dobrý den, děkujeme za krásný výlet do Petrohradu! 

Milada T.

Zájezd do Vídně proběhl perfektně , představení bylo krasne. Děkuji za Vaše služby, doufám, ze se na Vás zase budu moci obrátit.

Zuzana B.

Právě naše pohoda ve Vídni končí, velmi děkujeme za naprosto bezchybny servis; skvělé ubytování v centru, hotel opravdu bez výhrad, skvělý, lístky do Opery zajistene, btw, Aida byla špičková, takže opravdu velke poděkování.

Tomáš F.

Dobrý den děkuji za krásný zážitek z Milána i opery a určitě časem se na vás obrátím s další zájezdem.

Pavla K.

Dobrý den, chceme poděkovat...naše cesta byla super.. odvoz z a na letiště klapl na minutu, ubytování v centru vynikající, lokace vstupenek v divadle užasná... počasí také :))))

Jiří K.

Náš zájezd do Mnichova proběhl bez problémů a ke spokojenosti všech účastníků. Děkuji Vám za jeho organizaci.

Bohumír V.

Včera jsme se vrátili s manželkou z Verony. Vše bylo perfektní včetně nádherného zážitku z opery Nabucco. Proto bych Vám rád poděkoval za perfektní práci.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým.Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Johana P.

Rodiče byli maximálně spokojeni a nadšeni, jak ze samotného výletu, tak i např. z výběru ubytování. Moc děkuji za spolupráci!

Lenka H.

Chceme poděkovat cestovní kanceláři VIVEA za zajištění skvělého nezapomenutelného 3 denního pobytu v Milaně včetně představení Verdiho opery v La Scale. Byl to dárek pro manžela a on i já jsme byli nadšeni nejen z kulturního zážitku, ale i z hotelu, který byl pár kroků od katedrály a dalších památek, a z města jako takového. Vše bylo zorganizováno bez chybičky a vřele agenturu doporučujeme.

Miloš L.

Návštěva Petrohradu dopadla na jedničku, a to včetně počasí :-)

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

Petr K.

Návštěva operního představení splnila naše očekávání, výběr míst byl výborný a celé představení na vysoké úrovni.

Milan L.

Vše klapalo na jedničku, nevyskytl se žádný problém. Transfery z/na byly luxusní, hotel bez připomínek. No a zážitek z LaScaly ... to slovy nejde vyjádřit, lístky jste zajistili špičkové.

Eva L.

Vše proběhlo ok, hotel kousek od opery, což bylo bezva. Lístky byly taky fajn.Celkově spokojenost.Děkujeme za hezký zážitek.

Antonín T.

Děkujeme za vzorně připravenou akci, celý pobyt jsme si skutečně užili, nenastala žádná komplikace.Naopak, i počasí nám přálo, Miláno a jeho Vámi doporučené památky jsme si proběhli a projezdili v nádherných dřevěných tramvajích, bylo to prostě moc pěkné. Opera v nádherném divadle, i přes změnu v obsazení, pak byla dokonalým zážitkem. Ještě jednou děkujeme, určitě se brzo ozveme a rádi využijeme Vašich služeb.

Ondřejka F.

Ples v Opeře byl nezapomenutelný zážitek. Stejně tak to mohu říci o ubytování v Grand Hotel Wien - nádhera, nádhera, nádhera! Děkujeme!

Renáta S.

Opět se skláním před Vaší organizací našeho zájezdu do Milána. Bylo to jedním slovem NÁDHERNÉ.

Miroslava L.

S manželem jsem byli maximálně spokojení, vše nádherně klapalo. Výlet do Milána jsme si užili od A do Z. Ještě jednou velice děkujeme a rádi Vaši kancelář znovu využijeme.

Ladislava P.

Zájezd ve Vídni byl bezchybný, hotel perfektní, ochotný personál a představení  bylo skvělé. Určitě budu Vaše služby využívat.

František Z.

Organizace transferů a služeb dokonalé! Chci Vám velice poděkovat. Určitě doporučíme vaši CK Vivea našim kamarádům.

Václav V.

Dovolenou jsme si užili. Návštěva operního domu byla mimořádná, místa v loži velice dobrá. Děkujeme Vám za její zorganizování.

Martina T.

Dobrý den, dovolenou jsme si s dcerou užily. Děkujeme za její uskutečnění. Hotel byl fajn, blízko centra, využily jsme i metro :)

Martin D.

Dovolená byla parádní, vše proběhlo v naprostém pořádku. Chtěl bych poděkovat za výběr míst v amfiteátru, měli jsme krásný výhled. V budoucnu rád využiji Vaše služby. Všude Vás chválím a doporučuji.

Anna L.

Jsme opět v Praze, představení krásné a Vaše služby perfektní. Děkuji

Richard N.

Velice rád bych Vám srdečně poděkoval za naprosto perfektní zajištění naši cesty a to do všech sebemenších detailů. Představení La Scala bylo naprosto strhující. Na konci se strhnul takový aplaus, že poslední výstup znovu opakovali. Byl to obrovský zážitek! Už se těšíme na další cestu s Vámi.

Richard K.

Vše proběhlo dobře, skvělá představení. Moc děkujeme. Rádi bychom totéž, ale nyní ve Vídni.

Eva H.

Zájezd byl perfektní, děkujeme za krásný zážitek, vše bylo skvele zorganizovano.

Kateřina A.

Zájezd se vydařil,vše bylo skvělé.Děkuji a těším se na další výlet.

Vojtěch D.

Vše proběhlo k úplné podle našich představ. S ubytováním jsme byli spokojeni. Děkujeme, opět velká spokojenost.

Tomáš L.

Zpětně ještě jednou díky za zajištění vstupenek. Místa byla skvělá a obdarovaným se představení líbilo. Prý nebyli v La Scale naposled :-)

Tomáš H.

Velice děkujeme za splnění snu a zorganizování zájezdu do Moskvy! Vše klaplo na jedničku. Ubytování, transfery a neskutečné vystoupení. Jedním slovem PERFEKTNÍ! Děkujeme

Marek K.

Vše bylo super. Hotel, taxi i představení - klaplo to. Děkujeme

Václav Z.

Výlet se povedl, vše bylo nad očekávání, a to i včetně počasí.

Marcela M.

Výlet do Vídně jsme si užili výborně, byl to opravdu krásný zážitek. Vše, co jsme očekávali od Vaší společnosti, fungovalo velmi dobře. Byli jsme moc spokojeni a rádi se k Vám vrátíme.

Miloslav T.

Vše proběhlo bez zádrhelů. Chtěl bych vám velice poděkovat za vaši snahu a podporu, aby vše proběhlo dle očekávání.

Jiří P.

Velmi děkujeme za zprostředkování nádherných zážitků v Miláně. Vše bezvadně "klaplo" a velmi jsme si to užili, a vrátili se plní úžasných dojmů. Na naši cestu budeme stále vzpomínat. Ještě jednou děkuji, 

Lubor M.

Všechno v Miláně klaplo na jedničku a vrátili jsme se velmi spokojeni ! A k tomu v opeře opravdu moc krásně zpívali :-) Takže Vám děkuji moc za skvělou organizaci a třeba zase někdy příště.

Iva S.

Děkuji moc za perfektní zorganizování našeho výletu do Milána. Moc se nám tam líbilo.

Jan J.

Chtěl bych Vám velmi poděkovat za organizaci zájezdu a zejména za flexibilitu a vstřícnost s výběrem termínu. Vše proběhlo bez problémů a bez nejmenší komplikace. Byli jsme po všech stránkách spokojeni. Velmi rád využiji vaše služby i v budoucnu.

Eva Ch.

Děkujeme Vám za krásný zážitek a perfektní zajištění. Vše bylo v pořádku. Se vším jsme byli moc spokojeni.

Jiří K.

Představení Rossininiho Popelky bylo úžasné, děkujeme Vám za organizaci celého zájezdu do Vídně. Doufejme, že okolnosti dovolí, abychom se do Vídeňské opery zase brzy podívali.

Jaroslav F.

Pobyt v Miláně jsme si opravdu užili. Nemělo to chybu. Ubytování bylo perfektní v centru města, personál zde velmi ochotný .V den odjezdu jsme si nechali věci na recepci, pro které jsme se vrátili před odjezdem na letiště. Ještě jednou děkujeme.

Richard N.

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za perfektní organizaci našeho výletu do Říma. Vše klaplo do posledního puntíku a byli jsme velmi spokojeni. Těšíme se na další spolupráci s Vámi. Konkrétně na podzim plánujeme návštěvu La Scaly.

Václav Z.

Vše bylo skvělé. Moc jsme si to užili. 

Jitka a František D.

Už jsme stihli vstřebat všechny zážitky z Vídně, a tak Vám chceme poděkovat. Pobyt se nám moc líbil, ubytování i služby hotelu oceňujeme na jedničku. Opravdu velkým zážitkem se stala návštěva Vídeňské opery. Sedadla ve 4.řadě byla skutečně luxusní. Manželovi udělal dárek velkou radost a společně jsme si 5 dní ve Vídni skutečně užili. Ještě jednou děkujeme za zajištění zájezdu. 

František P.

Hotel ve skvělé lokalitě, velmi hezky zařízen, představení skvělé. (pozn. představení La Traviata)

Eva M.

Ještě jsme nezažili, aby vše takhle hladce klapalo, jak komunikace s Vámi tak samotný pobyt. Měli jsme nejlepší místa v opeře. Památky byly dechberoucí. Moc děkujeme a v případě dalšího zájezdu už jedině s vámi. 

Ivo B.

Bylo to skvělé, počasí azurové, teplota 15-20st, La Bohema se scénou od Zeffirelliho dokonalá, ubytování 2 minuty od náměstí ...Děkujeme moc. 

Pavel P.

Vše bylo super, ubytování, představení, byli jsme moc spokojení. Děkujeme!

Milena Z.

Velmi děkuji za krásnou dovolenou. Vyšlo nám úžasné počasí. Prohlídka s průvodkyní obrazu Poslední večeře Páně v nás zanechala hluboký zážitek, paní byla asi herečka a její přednes byl naprosto vynikající! Z katedrály Duomo byly vidět i Alpy. Děkuji i za prima místa v opeře. 

Blanka R.

Dobrý den,vše proběhlo v pořádku a odvezli jsme si silný profesionální zážitek, díky!

Jiří K.

Zájezd do Vídně se vydařil. Dvě představení ve třech dnech, které se díky Vaší pomoci podařilo realizovat, nám velmi vyhovují. Opera má svoji standardní úroveň a Šostakovič byl skvělý skladatel. Zbývá i čas na prohlídku města. V hotelu jsme už štamgasti. 

Hana K.

Dobrý den,8.7.2023 nám skončil zájezd do Milána s návštěvou představení v La Scale.Velké poděkování za perfektní organizaci a zajištění zájezdu.Cesta včetně transferu na letiště probíhala bez chyby.Ubytování v hotelu Sanpi Milano bylo velmi dobré, blízko metra a do centra se dalo dojít i pěšky.Památky, které jsme navštívili nás nadchly. Samotné představení baletu Romeo a Julie bylo úžasné.Děkujeme za umožnění prožití nezapomenutelných zážitků.

Pavel N.

Dobrý den!Představení opravdu perfektní, Riga nás překvapila svými památkami, stihli jsme okružní jízdu a město poznali za deště i slunce.Celá organizace na jedničku s hvězdičkou, všude vše fungovalo. Doprava z a na letiště vzorná.Budeme se těšit na další zájezdy s Vaší cestovkou.Zdraví a ještě jednou děkuji Vám osobně i cestovce!

Jaromír D.

Pobyt proběhl přesně podle našich představ. Místa na premiéru opery v La Scale byla luxusní, výkony zpěváků skvělé - užili jsme si to a manželka byla velice spokojená.Hotel byl velice pěkný a má dobrou polohu vzhledem k centru Milána.

Šárka T.

Dobrý den,kulturní zážitek byl jedinečný. Nakonec vyšlo i krásné počasí. Co se týče služeb, tak musím říct, že to bylo vše dokonale zorganizované a rozplánované. Od samého začátku jsem věděla, co se bude dít a v jakých termínech. Kdy mi co přijde. Vše bylo domluvené včetně hotelu. Prostě prima dárek s kterým nemáte starosti.

Martin P.

Vše proběhlo dobře. Hotel byl výborný, cca 500 metrů od Opery. Představení perfektní a místa skvělá.

Lukáš N.

Děkuji za vaše služby, výlet byl skvělý.

Komplexní cestovní pojištění
Zákonné pojištění proti úpadku CK
Snídaně
Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení
InformaceTermínyDestinaceMapa

Vstupenky

Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení

Doporučený hotely

NH Collection Palazzo Verona

NH Collection Palazzo Verona je nádherný pětihvězdičkový hotel, který nabízí vzdušné elegantní pokoje ve světlých barvách. Pokoje disponují klasickým zařízením a dřevěnými podlahami. Mezi vybavením pokojů nechybí satelitní TV, klimatizace, bezplatné Wi-Fi, ručně vyrobený nábytek, minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Každý z pokojů zdobí mramorová koupelna s fénem a sadou toaletních potřeb. 

Výbornou snídani si vychutnáte v prostorné jídelně zdobené mramorovými podlahami. Snídaně je podávaná formou bufetu a dopřát si můžete například croissanty, italské koláče a cappuccino. Restaurace je též otevřena na obědy a večeře.

Vzdálenost hotelu od Arena di Verona: 650 m (cca 8 minut chůze)

Vzdálenost hotelu od letiště Valerio Catullo: 13 km ( cca 20 minut jízdy autem) 


Hotel Leon d’Oro

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází pouhých 800 metrů od vlakového nádraží Verona Porta Nuova, 15 minut chůze od historického centra a náměstí Piazza Bra a Aréna jsou vzdáleny 1, 5 km.


Impozantní budova nabízí velké otevřené prostory s elegantními pokoji.

Každý pokoj je vybaven satelitní TV, klimatizací, minibarem a luxusní mramorovou koupelnou s fénem a televizí s kanály Sky.


Restaurace v hotelu nabízí typickou místní kuchyni s bohatým vinným lístkem. Ke snídani mají velký výběr sladkého i slaného bufetu.


Vzdálenost hotelu od Arena di Verona: 1, 4 km (cca 19 minut chůze)

Vzdálenost hotelu od letiště Valerio Catullo: 8, 9 km (cca 26 minut jízdy MHD)


Cena zahrnuje
 • Vstupenku 1. kategorie na vybrané představení  
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaní ve 4* hotelu
 • Komplexní cestovní pojištění 

Cena nezahrnuje
 • Dopravu (letenky či vlakové a autobusové jízdenky Vám rádi navrhneme a zajistíme dle konkrétního termínu) 
 • Transfery z letiště na hotel a z hotelu na letiště 
 • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku 
 • Městský poplatek  

Obecné podmínky

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob 
 • Na přání je možné zajistit vstupenku jiné kategorie 
 • Ceny letenek a jízdenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. V případě že je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu/odjezdu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenek/jízdenek ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků 
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru 

datum
název
termín
cena
20.06.2024
Aida
19.06. - 21.06.2024
13 480
21.06.2024
Lazebník sevillský
20.06. - 22.06.2024
13 480
23.06.2024
Aida
22.06. - 24.06.2024
13 480
27.06.2024
Lazebník sevillský
26.06. - 28.06.2024
13 480
28.06.2024
Aida
27.06. - 29.06.2024
13 480
06.07.2024
Lazebník sevillský
05.07. - 07.07.2024
13 480
07.07.2024
Aida
06.07. - 08.07.2024
13 480
11.07.2024
Aida
10.07. - 12.07.2024
13 480
12.07.2024
Lazebník sevillský
11.07. - 13.07.2024
13 480
13.07.2024
Carmen
12.07. - 14.07.2024
13 480
18.07.2024
Aida
17.07. - 19.07.2024
13 480
20.07.2024
Carmen
19.07. - 21.07.2024
13 480
21.07.2024
Aida
20.07. - 22.07.2024
13 480
25.07.2024
Carmen
24.07. - 26.07.2024
13 480
26.07.2024
Aida
25.07. - 27.07.2024
13 480
27.07.2024
Bohéma
26.07. - 28.07.2024
13 480
01.08.2024
Aida
31.07. - 02.08.2024
13 480
03.08.2024
Carmen
02.08. - 04.08.2024
13 480
08.08.2024
Carmen
07.08. - 09.08.2024
13 480
09.08.2024
Tosca
08.08. - 10.08.2024
13 480
16.08.2024
Tosca
15.08. - 17.08.2024
13 480
17.08.2024
Carmen
16.08. - 18.08.2024
13 480
23.08.2024
Carmen
22.08. - 24.08.2024
13 480
24.08.2024
Lazebník sevillský
23.08. - 25.08.2024
13 480
30.08.2024
Tosca
29.08. - 31.08.2024
13 480
31.08.2024
Lazebník sevillský
30.08. - 01.09.2024
13 480
06.09.2024
Lazebník sevillský
05.09. - 07.09.2024
13 480
07.09.2024
Carmen
06.09. - 08.09.2024
13 480

Itálie, opera

Itálie je krásná evropská země ležící na Apeninském poloostrově. Je známá svou bohatou historií, uměním a kulturou. Navštívit můžete významná města jako Řím, Milán, Florencii, Benátky, které jsou plné památek od Kolosea přes Katedrálu Duomo až po Arenu di Verona. 

Stejně jako památky je významná i italská kuchyně. Nenechte si ujít pravé italské těstoviny, pizzu nebo zmrzlinu

Ani s přírodou Itálie není pozadu. Pobřeží Středozemního moře či překrásná příroda v Apeninách vám doslova vyrazí dech. 

Itálie je zkrátka ideální destinací pro milovníky historie, kultury, přírody a dobrého jídla. 

Navštivte okouzlující operní dům La Scala v Miláně, operní amfiteátr Arena di Verona ve Veroně, festinal Puccini v Torre del Lagu, operu doslova na dosah ruky aneb Musica a Palazzo nebo fascinující operu La Fenice v Benátkách.

od 13 120