Státní opera ve Vídni - Cesty za zážitky

Státní opera ve Vídni

Vídeňská státní opera se řadí mezi nejproslulejší na světě. Nachází se v samém srdci Vídně a nabízí svým návštěvníkům ta nejznámější operní nebo baletní představení. Pokud jste milovníky opery, je na čase vyrazit na ...

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Státní opera ve Vídni

Rakousko, opera

Vídeňská státní opera se řadí mezi nejproslulejší na světě. Nachází se v samém srdci Vídně a nabízí svým návštěvníkům ta nejznámější operní nebo baletní představení. Pokud jste milovníky opery, je na čase vyrazit na prodloužený víkend do Vídně a navštívit zde vyhlášený operní dům! Vídeňská opera je známá díky působení mnoha významných dirigentů, pěvců, pěvkyň a kvalitě svého orchestru. Rádi Vám zorganizujeme zájezd do Vídně s tímto ojedinělým zážitkem. Vyberte si představení z bohatého programu Vídeňské státní opery a my Vám zajistíme nejen vstupenky.


Nevíte, kam na nejlepší Sacher? Poradíme Vám nebo pro Vás zajistíme vstupenky do jednoho z vídeňských zámků.

Andrea Chénier

09.12.2022
08.12. - 10.12.2022
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Ing. Igor L., MBA

New York, životní zážitek...

Doc.JUDr.Karel S.,CSc.

Zájezd do New Yorku na výbornou - Hotel luxusní, opera vynikající, muzikál perfektní.

Dagmar P.

Zájezd do Verony proběhl skvěle. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marek. B

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Milada T.

Děkuji za zprostředkování cesty do Vídně, vše bylo zařízeno dobře, výlet proběhl ke spokojenosti mé i mé spolucestující, pro kterou to byl dárek.

Helena B.

Moc děkuji za zprostředkování zájezdu. Spokojená jsem byla moc: Opera – nemám slov – nádherný zážitek. Celková dojem *****

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Juraj H.

S dovolenkou v Milane sme boli velmi spokojni, vsetko bolo bezchybne. Najkrajsi nas operny zazitok v La Scale. Urcite si este objedname u Vas dalsi zajazd.

Igor L.

Nestihl jsem Vám moc poděkovat, protože vše proběhlo na 1 *. Bylo to super. Ještě jednou moc díky, jak Vám tak kolegyni. Hotel byl perfektní a úžasný servis. Růže jsme i dovezli domů a Champagne byl originál s Reims, chuťově opravdu zdařilé.

Dagmar P.

Cesta do Verony opravdu proběhla skvěle, vše bylo v pořádku a operní představení v Aréně stálo skutečně za to, ba dokonce ještě za více. Všechny ostatní služby vyšly rovněž bez problémů a na skvělé úrovni, Vaše pokyny na cestu byly jasné a srozumitelné, stačilo se jimi řídit. Byl to opravdu vrcholný zážitek, který lze zažít pouze párkrát za život.

Marie V.

Děkuji za vydařený výlet do Vídně na operu La Traviata.

Eva B.

Celý zájezd do La Scaly dopadl naprosto perfektně, nenapadá mě nic, čím byste mohli své služby vylepšit. Pokud se příště rozhodneme zase vyrazit na nějakou takovou podobnou akci, určitě budeme kontaktovat Vaši CK. 

Martin P.

Miláno, La Scala, říjen 2017 - hotel Ritter na perfektním místě v centru, La Scala - úžasné představení včetně vynikajících lístků. Perfektně vše zorganizováno, moc jsme si to užili a rozhodně s vámi budeme cestovat i příště někam jinam za kulturou. Děkujeme

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka H.

Dobrý den, děkujeme za krásný výlet do Petrohradu! 

Milada T.

Zájezd do Vídně proběhl perfektně , představení bylo krasne. Děkuji za Vaše služby, doufám, ze se na Vás zase budu moci obrátit.

Zuzana B.

Právě naše pohoda ve Vídni končí, velmi děkujeme za naprosto bezchybny servis; skvělé ubytování v centru, hotel opravdu bez výhrad, skvělý, lístky do Opery zajistene, btw, Aida byla špičková, takže opravdu velke poděkování.

Tomáš F.

Dobrý den děkuji za krásný zážitek z Milána i opery a určitě časem se na vás obrátím s další zájezdem.

Pavla K.

Dobrý den, chceme poděkovat...naše cesta byla super.. odvoz z a na letiště klapl na minutu, ubytování v centru vynikající, lokace vstupenek v divadle užasná... počasí také :))))

Jiří K.

Náš zájezd do Mnichova proběhl bez problémů a ke spokojenosti všech účastníků. Děkuji Vám za jeho organizaci.

Bohumír V.

Včera jsme se vrátili s manželkou z Verony. Vše bylo perfektní včetně nádherného zážitku z opery Nabucco. Proto bych Vám rád poděkoval za perfektní práci.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým.Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Johana P.

Rodiče byli maximálně spokojeni a nadšeni, jak ze samotného výletu, tak i např. z výběru ubytování. Moc děkuji za spolupráci!

Lenka H.

Chceme poděkovat cestovní kanceláři VIVEA za zajištění skvělého nezapomenutelného 3 denního pobytu v Milaně včetně představení Verdiho opery v La Scale. Byl to dárek pro manžela a on i já jsme byli nadšeni nejen z kulturního zážitku, ale i z hotelu, který byl pár kroků od katedrály a dalších památek, a z města jako takového. Vše bylo zorganizováno bez chybičky a vřele agenturu doporučujeme.

Miloš L.

Návštěva Petrohradu dopadla na jedničku, a to včetně počasí :-)

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

Petr K.

Návštěva operního představení splnila naše očekávání, výběr míst byl výborný a celé představení na vysoké úrovni.

Milan L.

Vše klapalo na jedničku, nevyskytl se žádný problém. Transfery z/na byly luxusní, hotel bez připomínek. No a zážitek z LaScaly ... to slovy nejde vyjádřit, lístky jste zajistili špičkové.

Eva L.

Vše proběhlo ok, hotel kousek od opery, což bylo bezva. Lístky byly taky fajn.Celkově spokojenost.Děkujeme za hezký zážitek.

Antonín T.

Děkujeme za vzorně připravenou akci, celý pobyt jsme si skutečně užili, nenastala žádná komplikace.Naopak, i počasí nám přálo, Miláno a jeho Vámi doporučené památky jsme si proběhli a projezdili v nádherných dřevěných tramvajích, bylo to prostě moc pěkné. Opera v nádherném divadle, i přes změnu v obsazení, pak byla dokonalým zážitkem. Ještě jednou děkujeme, určitě se brzo ozveme a rádi využijeme Vašich služeb.

Ondřejka F.

Ples v Opeře byl nezapomenutelný zážitek. Stejně tak to mohu říci o ubytování v Grand Hotel Wien - nádhera, nádhera, nádhera! Děkujeme!

Renáta S.

Opět se skláním před Vaší organizací našeho zájezdu do Milána. Bylo to jedním slovem NÁDHERNÉ.

Miroslava L.

S manželem jsem byli maximálně spokojení, vše nádherně klapalo. Výlet do Milána jsme si užili od A do Z. Ještě jednou velice děkujeme a rádi Vaši kancelář znovu využijeme.

Ladislava P.

Zájezd ve Vídni byl bezchybný, hotel perfektní, ochotný personál a představení  bylo skvělé. Určitě budu Vaše služby využívat.

František Z.

Organizace transferů a služeb dokonalé! Chci Vám velice poděkovat. Určitě doporučíme vaši CK Vivea našim kamarádům.

Václav V.

Dovolenou jsme si užili. Návštěva operního domu byla mimořádná, místa v loži velice dobrá. Děkujeme Vám za její zorganizování.

Martina T.

Dobrý den, dovolenou jsme si s dcerou užily. Děkujeme za její uskutečnění. Hotel byl fajn, blízko centra, využily jsme i metro :)

Martin D.

Dovolená byla parádní, vše proběhlo v naprostém pořádku. Chtěl bych poděkovat za výběr míst v amfiteátru, měli jsme krásný výhled. V budoucnu rád využiji Vaše služby. Všude Vás chválím a doporučuji.

Anna L.

Jsme opět v Praze, představení krásné a Vaše služby perfektní. Děkuji

Richard N.

Velice rád bych Vám srdečně poděkoval za naprosto perfektní zajištění naši cesty a to do všech sebemenších detailů. Představení La Scala bylo naprosto strhující. Na konci se strhnul takový aplaus, že poslední výstup znovu opakovali. Byl to obrovský zážitek! Už se těšíme na další cestu s Vámi.

Richard K.

Vše proběhlo dobře, skvělá představení. Moc děkujeme. Rádi bychom totéž, ale nyní ve Vídni.

Eva H.

Zájezd byl perfektní, děkujeme za krásný zážitek, vše bylo skvele zorganizovano.

Kateřina A.

Zájezd se vydařil,vše bylo skvělé.Děkuji a těším se na další výlet.

Vojtěch D.

Vše proběhlo k úplné podle našich představ. S ubytováním jsme byli spokojeni. Děkujeme, opět velká spokojenost.

Tomáš L.

Zpětně ještě jednou díky za zajištění vstupenek. Místa byla skvělá a obdarovaným se představení líbilo. Prý nebyli v La Scale naposled :-)

Tomáš H.

Velice děkujeme za splnění snu a zorganizování zájezdu do Moskvy! Vše klaplo na jedničku. Ubytování, transfery a neskutečné vystoupení. Jedním slovem PERFEKTNÍ! Děkujeme

Marek K.

Vše bylo super. Hotel, taxi i představení - klaplo to. Děkujeme

Václav Z.

Výlet se povedl, vše bylo nad očekávání, a to i včetně počasí.

Marcela M.

Výlet do Vídně jsme si užili výborně, byl to opravdu krásný zážitek. Vše, co jsme očekávali od Vaší společnosti, fungovalo velmi dobře. Byli jsme moc spokojeni a rádi se k Vám vrátíme.

Miloslav T.

Vše proběhlo bez zádrhelů. Chtěl bych vám velice poděkovat za vaši snahu a podporu, aby vše proběhlo dle očekávání.

Jiří P.

Velmi děkujeme za zprostředkování nádherných zážitků v Miláně. Vše bezvadně "klaplo" a velmi jsme si to užili, a vrátili se plní úžasných dojmů. Na naši cestu budeme stále vzpomínat. Ještě jednou děkuji, 

Lubor M.

Všechno v Miláně klaplo na jedničku a vrátili jsme se velmi spokojeni ! A k tomu v opeře opravdu moc krásně zpívali :-) Takže Vám děkuji moc za skvělou organizaci a třeba zase někdy příště.

Iva S.

Děkuji moc za perfektní zorganizování našeho výletu do Milána. Moc se nám tam líbilo.

Jan J.

Chtěl bych Vám velmi poděkovat za organizaci zájezdu a zejména za flexibilitu a vstřícnost s výběrem termínu. Vše proběhlo bez problémů a bez nejmenší komplikace. Byli jsme po všech stránkách spokojeni. Velmi rád využiji vaše služby i v budoucnu.

Eva Ch.

Děkujeme Vám za krásný zážitek a perfektní zajištění. Vše bylo v pořádku. Se vším jsme byli moc spokojeni.

Jiří K.

Představení Rossininiho Popelky bylo úžasné, děkujeme Vám za organizaci celého zájezdu do Vídně. Doufejme, že okolnosti dovolí, abychom se do Vídeňské opery zase brzy podívali.

Jaroslav F.

Pobyt v Miláně jsme si opravdu užili. Nemělo to chybu. Ubytování bylo perfektní v centru města, personál zde velmi ochotný .V den odjezdu jsme si nechali věci na recepci, pro které jsme se vrátili před odjezdem na letiště. Ještě jednou děkujeme.

Richard N.

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za perfektní organizaci našeho výletu do Říma. Vše klaplo do posledního puntíku a byli jsme velmi spokojeni. Těšíme se na další spolupráci s Vámi. Konkrétně na podzim plánujeme návštěvu La Scaly.

Václav Z.

Vše bylo skvělé. Moc jsme si to užili. 

Komplexní cestovní pojištění
Zákonné pojištění proti úpadku CK
Snídaně
Vlastní doprava
Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení
InformaceTermínyDestinace

Vstupenky

Vstupenky 1. kategorie na vybrané představení

Doporučený hotel

Austria Trend Hotel Astoria

Austria Trend Hotel Astoria Wien je situován v krásné budově z roku 1912, která stojí v centru Vídně, přímo ve známé nákupní ulici Kärtnerstrasse, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

V elegantních pokojích najdete dobový nábytek, dřevěnou podlahu, kabelovou TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, psací stůl a koupelnu.

V luxusně zařízeném salonu se každé ráno podává bohatá snídaně formou bufetu. V baru si lze vybrat z nabídky lehkého občerstvení, kávy a aperitivů.

Personál hotelu Astoria Wien pro vás zajistí nejrůznější prohlídky a výlety, stejně jako vstupenky na divadelní a operní představení. Recepce je otevřená nepřetržitě.

Austria Trend Hotel Astoria Wien stojí v pěší vzdálenosti od všech hlavních památek. K muzeu Albertina i k vídeňské Státní opeře jsou to 2 minuty chůze a za 5 až 10 minut lze dojít ke katedrále sv. Štěpána, stejně jako k palácovému komplexu Hofburg s konferenčním a společenským centrem.

Cena zahrnuje
  • Vstupenku nejlepší dostupné kategorie na vybrané představení ve Státní opeře ve Vídni
  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci se snídaní
  • Komplexní cestovní pojištění
Cena nezahrnuje

  • Dopravu do Vídně a transfery
  • Stravu nad rámec nabídky

Obecné podmínky

  • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
  • Na přání je možné zajistit vstupenku 2. nebo 3. kategorie
  • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru
datum
název
termín
cena
09.12.2022
Andrea Chénier
08.12. - 10.12.2022
12 510
10.12.2022
Kouzelná flétna
09.12. - 11.11.2022
11 810
12.12.2022
Kouzelná flétna
11.12. - 13.11.2022
11 810
13.12.2022
Balet: Marná opatrnost
12.12. - 14.12.2022
9 950
14.12.2022
Balet: Marná opatrnost
13.12. - 15.12.2022
9 950
15.12.2022
Mistři pěvci norimberští
14.12. - 16.12.2022
12 510
16.12.2022
Kouzelná flétna
15.12. - 17.12.2022
11 810
17.12.2022
Balet: Marná opatrnost
16.12. - 18.12.2022
9 950
18.12.2022
Růžový kavalír
17.12. - 19.12.2022
11 540
19.12.2022
Kouzelná flétna
18.12. - 20.12.2022
11 810
20.12.2022
Mistři pěvci norimberští
19.12. - 21.12.2022
12 510
22.12.2022
Růžový kavalír
21.12. - 23.12.2022
11 810
25.12.2022
Dcera pluku
24.12. - 26.12.2022
11 810
26.12.2022
Růžový kavalír
25.12. - 27.12.2022
11 810
28.12.2022
Dcera pluku
27.12. - 29.12.2022
11 810
30.12.2022
Dcera pluku
29.12. - 31.12.2022
11 810
31.12.2022
Netopýr
30.12. - 01.01.2023
11 810
02.01.2023
Dcera pluku
01.01. - 03.01.2023
11 810
03.01.2023
Lazebník sevillský
02.01. - 04.01.2023
11 810
04.01.2023
Netopýr
03.01. - 05.01.2023
11 810
05.01.2023
Elektra
04.01. - 06.01.2023
11 540
06.01.2023
Netopýr
05.01. - 07.01.2023
11 810
07.01.2023
Lazebník sevillský
06.01. - 08.01.2023
11 810
08.01.2023
Elektra
07.01. - 09.01.2023
11 540
10.01.2023
Lazebník sevillský
09.01. - 11.01.2023
11 810
11.01.2023
Elektra
10.01. - 12.01.2023
11 540
13.01.2023
Lazebník sevillský
12.01. - 14.01.2023
11 810
15.01.2023
Lazebník sevillský
14.01. - 16.01.2023
11 810
19.01.2023
Bohéma
18.01. - 20.01.2023
11 810
22.01.2023
Bohéma
21.01. - 23.01.2023
11 810
25.01.2023
Bohéma
24.01. - 26.01.2023
11 810
26.01.2023
Don Giovanni
25.01. - 27.01.2023
11 810
28.01.2023
Bohéma
27.01. - 29.01.2023
11 810
29.01.2023
Don Giovanni
28.01. - 30.01.2023
11 810
31.01.2023
Bohéma
30.01. - 01.02.2023
11 810
01.02.2023
Don Giovanni
31.01. - 02.01.2023
11 810
02.02.2023
Salome
01.02. - 03.02.2023
13 920
03.02.2023
Don Giovanni
02.02. - 04.02.2023
11 810
04.02.2023
Salome
03.02. - 05.02.2023
13 920
05.02.2023
La Traviata
04.02. - 06.02.2023
11 540
06.02.2023
Don Giovanni
05.02. - 07.02.2023
11 810
07.02.2023
La Traviata
06.02. - 08.02.2023
11 540
08.02.2023
Salome
07.02. - 09.02.2023
13 920
09.02.2023
La Traviata
08.02. - 10.02.2023
11 540
10.02.2023
Salome
09.02. - 11.02.2023
13 920
11.02.2023
La Traviata
10.02. - 12.02.2023
11 540
12.02.2023
Salome
11.02. - 13.02.2023
13 920
20.02.2023
Tristan a Isolda
19.02. - 21.02.2023
11 810
21.02.2023
Nápoj lásky
20.02. - 22.02.2023
11 540
22.02.2023
Fidelio
21.02. - 23.02.2023
11 810
23.02.2023
Tristan a Isolda
22.02. - 24.02.2023
11 810
24.02.2023
Nápoj lásky
23.02. - 25.02.2023
11 540
25.02.2023
Fidelio
24.02. - 26.02.2023
11 810
26.02.2023
Tristan a Isolda
25.02. - 27.02.2023
11 810
02.03.2023
Fidelio
01.03. - 03.03.2023
11 810
03.03.2023
Popelka
02.03. - 04.03.2023
11 540
04.03.2023
Fidelio
03.03. - 05.03.2023
11 810
05.03.2023
Popelka
04.03. - 06.03.2023
11 540
07.03.2023
Nápoj lásky
06.03. - 08.03.2023
11 540
08.03.2023
Popelka
07.03. - 09.03.2023
11 540
10.03.2023
Nápoj lásky
09.03. - 11.03.2023
11 540
11.03.2023
Figarova svatba
10.03. - 12.03.2023
13 920
12.03.2023
Popelka
11.03. - 13.03.2023
11 540
13.03.2023
Figarova svatba
12.03. - 14.03.2023
13 920
14.03.2023
Evžen Oněgin
13.03. - 15.03.2023
11 810
15.03.2023
Figarova svatba
14.03. - 16.03.2023
13 920
17.03.2023
Figarova svatba
16.03. - 18.03.2023
13 920
18.03.2023
Evžen Oněgin
17.03. - 19.03.2023
11 810
19.03.2023
Figarova svatba
18.03. - 20.03.2023
13 920
22.03.2023
Evžen Oněgin
21.03. - 23.03.2023
11 810
23.03.2023
Figarova svatba
22.03. - 24.03.2023
13 920
24.03.2023
Evžen Oněgin
23.03. - 25.03.2023
11 810
25.03.2023
Tosca
24.03. - 26.03.2023
11 810
29.03.2023
Vojcek
28.03. - 30.03.2023
11 540
31.03.2023
Tosca
30.03. - 01.04.2023
11 810

Rakousko, opera