Jumeirah beach hotel 5*, Spojené arabské emiráty (Dubaj) - Cesty za zážitky

Jumeirah beach hotel 5*, Spojené arabské emiráty (Dubaj) - Cesty za zážitky

Cesty za zážitky Vám přináší cestovní kancelář Vivea

Jumeirah beach hotel 5*, Spojené arabské emiráty (Dubaj)

Jumeirah beach hotel je místo kde si můžete užít rodinnou dovolenou v luxusním prostředí. Budova hotelu je jednou z nejúžasnější a jasně rozpoznatelných staveb v Dubaji s modrým pokrytým sklem, které uměle odráží vlny oceánu. Tento plážový hotel je nejlepším dubajským rodinným letoviskem a nabídne Vám celou řadu aktivit pro volný čas včetně krásné písečné pláže.  Na dovolenou v tomto hotelu budete ještě dlouho vzpomínat a určitě se sem budete rádi vracet. Kochat se můžete také překrásnými výhledy třeba na jeden z nejluxusnějších hotelů světa Burj Al Arab. Hotel je oblíbený i pro svou skvělou polohu u břehu Perského zálivu. Do centra Dubaje je to pouhých 15 kilometrů a k mezinárodnímu dubajskému letišti pouhých 25 kilometrů.  Hotel je tedy velmi snadno dostupný.


Termíny Hotely Informace Fotogalerie Destinace

Informace

Dubaj

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Přímo u písečné pláže
  • Výborná poloha, výborně dostupný z centra Dubaje
  • Luxusní rodinná dovolená
  • Pokoje s výhledem na moře

Přehled programu

Jumeirah Beach Resort je luxusní rodinný plážový resort nacházející se na pobřeží Dubaje s výhledem na Arabský (Perský) záliv. Hotel nabízí celou řadu rodinných aktivit, rekreačních zařízení a různorodé možnosti stravovaní. Hosté mohou využívat tenisové a squashové kurty v Talise Fitness, lezeckou stěnu, 6 bazénů, bezplatný a neomezený přístup do Wild Wadi Waterpark, dětský klub a spoustu možností potápění a vodních sportů. K relaxaci mohou hosté navštívit hotelové lázně, které zahrnují sauny, vířivky, parní lázně, bazén a mnoho procedur. Pokoje Superior Ocean umožňují výhled na Burj Al Arab a modré moře Arabského zálivu. Hotel disponuje soukromou pláží.


Pokoje

Ocean Deluxe
Ocean Deluxe Room King poskytují výhledy na Burj Al Arab, pláž a záliv. Okan těchto pokojů jsou od podlahy až ke stropu a nic neučí Váš krásný výhled. Celková rozloha pokoje je 50m2. Ubytovat se v těchto pokojích mohou pohodlně až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a dvě děti.


Ocean Deluxe Balcony
V pokojích Ocean Deluxe Balcony s celkovou rozlohou 50m2 budete mít k dispozici balkon s úžasným výhledem. Ubytovat se v těchto pokojích mohou pohodlně až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a dvě děti.


Ocean Family Deluxe
Tyto rodinné pokoje s krásným výhledem na Arabský záliv se nachází od 5. do 18. patra a jsou vybaveny jednou manželskou postelí a dvěma rozkládacími postelemi. V pokoji se pohodlně ubytují 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí. Celková rozloha je 50m2.


Ocean Club
Ocean Club s rozlohou 50m2 nabízejí úžasné výhledy.  Pokoje jsou vybavené manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi. Ubytují se zde pohodlně až 4 osoby. 


Two Bedroom Ocean Suite
V Two Bedroom Ocean Suite s rozlohou 162m2 a dvěma ložnicemi se mohou ubytovat až čtyři dospělí a dvě děti do 12 let nebo pět dospělých osob.  Pokoj je vybaven manželskou postelí a 2 jednolůžkovými postelemi.


Three Bedroom Ocean Suite
Three Bedroom Ocean Suite má celkovou rozlehu 215m2 a privátní terasu. Pohodlně se tak zde ubytuje i početnější rodina. Vyspí se zde až šest dospělých a dvě děti do 12 let nebo sedm dospělých.


Family Garden Suite
Family Garden Suite jsou umístěny v přízemí. Mají k dispozici privátní terasu a přímý vstup k bazénům. Ubytují se zde dva dospělí a tři děti do 12 let nebo tři dospělí. Celková rozloha pokoje je 148m2.


Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa
Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa mají rozlohu 130m2. Jedná se o jedinečné přímořské vily s vlastním bazénem, soukromou zahradou, koupelnou s jacuzzi a barovým pultem. Ubytují se zde pohodlně dva dospělí a dvě děti do 12 let nebo tři dospělé osoby.


Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa
Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa s rozlohou 220m2  nabízejí dvě ložnice. Ubytovat se zde mohou až čtyři dospělí a dvě děti do 12 let nebo pět dospělých osob.

One Bedroom Ocean Suite
Pokoje Ocean Club s rozlohou 128m2 ubytují až 2 dospělé a 2 děti do 12 let a nabízí krásný výhled na oceán.

Dubaj

164825502.jpg
219673714.jpg
221712152.jpg
badhroomvlna.jpg
jumeirahbalkon.jpg
kidclubjumeirahbeachhotel.jpg
pool-jumeirah-beach-resort.jpg
room-jumeirah-beach-hotel.jpg
slide-jumeirah-beach.jpg
POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Maledivy - Paradise Island Resort & Spa 4*

od 54 500 Kč

Reference

Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště.

Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme