2. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030 - INOVACE v zákaznickém přístupu, komunikaci, nabídce služeb - Cesty za zážitky

2. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030 - INOVACE v zákaznickém přístupu, komunikaci, nabídce služeb - Cesty za zážitky

2. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030 - INOVACE v zákaznickém přístupu, komunikaci, nabídce služeb

JAK SE MĚNÍ ZÁKAZNÍCI, JEJICH CHOVÁNÍ, POTŘEBY, OČEKÁVÁNÍ?

Zákazníci chtějí konzistentní komunikaci, rychlost, zábavu, propojení světů pracovních a osobních, živých a digitálních.


PŘIPRAVTE SE NA BLÍZKOU BUDOUCNOST!  

Top řečníci z různých byznysů představí nejnovější trendy a INOVACE v zákaznickém přístupu, komunikaci, customer service v době digitalizace, umělé inteligence a robotizace. 


Konference ZÁKAZNÍK 2030 se koná 28. února 2018 od 9:00 do 17:00 hodin v sálu OKsystem v Praze 4. Konferenci pořádá poradenská a vzdělávací společnost POSITIVE ve spolupráci s komunikační a eventovou agenturou DARK SIDE.


Přijďte spolu s předními odborníky a nejúspěšnějšími lidmi v jejich oborech hledat odpovědi na klíčové otázky provázející každý byznys. Kam směřuje zákaznické chování? Jaké jsou trendy a jak na ně reagovat?


  • Co a jak formuje naše vztahy se zákazníky a co vlastně dnes zákazníci chtějí? Jak si je udržet a získávat nové?
  • Jací jsou zákazníci v online světě? • Inovace v akci 
  • Přidaná hodnota – efektivní fungování neziskových organizací 
  • Digitální řešení a jejich komerční využití 


A CO CHCE VÁŠ ZÁKAZNÍK?


Mezi řečníky se na konferenci objeví vedoucí partnerka Deloitte ČR Diana Rádl Rogerová či první dáma české e-commerce Simona Kijonková, jejímž nejúspěšnějším projektem v Čechách i v zahraničí je logistická společnost Zásilkovna. 


Dále vystoupí jeden z nejznámějších českých inovátorů Stanislav Gálik nebo Michal Kalousek z Direct people, jež poradí, jak vytvářet produkty pro budoucnost, kterou neznáme.


Lucie Gottwaldová z Vodafone představí společně s Martinem Kaňou „Zákazníka 4.0 v digitální době“.


Dalšími z řečníků budou majitel La Formaggeria Gran Moravia a prezident italské skupiny Brazzale Roberto Brazzale, ředitelka Fóra dárců Klára Šplíchalová, zakladatel organizace Člověk v tísni Šimon Pánek, hudebník a inovátor našich domovů Tomáš Jamník, partner konference a Managing Partner Dark Side Tomáš Jindříšek nebo Michal Pokluda - ředitel Řízení Core bankovních produktů a inovací, mBank.


Konference je určena pro všechny, kteří pracují se zákazníky - pro manažery, obchodníky, marketéry, zaměstnance klientských pracovišť, pro všechny, kteří chtějí více porozumět byznysu a inspirovat se. 


 Akce bude částečně koncipována jako charitativní, část získaných prostředků bude použita na podporu dobrovolnických center Lékořice. Jejich cílem je zpříjemnit a zlidštit pacientům pobyt v nemocnicích, nabízet psychickou podporu a podpořit motivaci k uzdravení. 


Datum konání: 28. února 2018 od 9:00 do 17:00 hodin v sálu OKsystem v Praze 


Cena: • 4 900 Kč bez DPH (do 19.1.2018) 

           • 5 900 Kč bez DPH (od 20.1.2018) v rámci partnerské spolupráce získáváte slevu 1 000 Kč po uvedení "vivea" do pole slevový kód. Cena po slevě je tak 4 900 Kč bez DPH.


Registrace a další informace na www.zakaznik2030.cz

Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference