Kitzbühel - Cesty za zážitky

Kitzbühel - Cesty za zážitky

Kitzbühel

Velká jména, průkopníci lyžování a High Society, ale také tradiční tyrolská radost a pohodlí: Tyto kontrasty činí z Kitzbühelu jedno z předních lyžařských středisek v Alpách. Velmi rozlehlá až roztahaná síť sjezdovek je pestrou směsí všech obtížností, nevyjímaje volný terén v blízkosti sjezdovek i dále od nich, s rušnými i liduprázdnými, až téměř nenalezitelnými svahy.


Co si v Kitzbühelu rozhodně nesmíte nechat ujít, je nejokázalejší lanovka snad na celém světě: 3S-Umlaufbahn. Její trasa se klene nad 2,5 kilometru širokým a 400 metrů hlubokým údolím Saukasergraben mezi Pengelsteinem a Wurzhöhe. 

Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

RakouskoUbytování se snídaníVlastní dopravaWellnessUbytování na 3 noci

Doporučený hotel

Q! Resort Kitzbühel

Q! Resort Health & Spa Kitzbühel se nachází 5 minut chůze po nábřežní promenádě od centra Kitzbühelu. Přímo před areálem hotelu najdete zastávku skibusu a jen několik kroků  kitzbühelské vlakové nádraží. Stanice lanovky Hornbahn je vzdálena cca 700 metrů. Na požádání je zajišťována kyvadlová doprava k 5 minut jízdy vzdálené stanici lanovky Hahnenkammbahn. 


Q! Resort je vybaven restaurací, zahradou s přírodním koupacím jezírkem, wellness centrem a lyžárnou. Q! Resort nabízí wellness centrum na ploše 700 m², které zahrnuje sauny, parní saunu, infračervenou kabinu ze švýcarského borového dřeva a relaxační prostor s čajovým barem. K dispozici je také soukromé wellness apartmá s vířivkou a fitness centrum s moderním vybavením značky Technogym a službami osobního trenéra.


Moderně zařízené pokoje jsou umístěné v hlavní budově nebo v historické původní budově (obě jsou propojené tunelem). Pokoje jsou vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou, župany, satelitní TV s plochou obrazovkou, balkonem s výhledem na hory, zahradu nebo na řeku Kitzbüheler Ache.


Q! Resort nabízí polopenzi založenou na regionální a mezinárodní kuchyni. 

Cena zahrnuje

  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3 noci se snídaní
  • Wellness
  • Komplexní cestovní pojištění
  • Zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Dopravu
  • Stravu nad rámec ubytovacího balíčku
  • Ski pasy

Obecné podmínky

  • Cena platná pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
  • Máte zájem o pobyt v rakouském středisku Kitzbühel? 

       Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme dovolenou na míru.

Rakousko

POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference